تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱۲ aliblue
get parameters
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۲۴ تیر ۱۴۰۱

848b-Screenshot 2022-07-16 010431.jpg

سلام علیرضا عزیز

سوالتون اگر علت این ارور هست لطفا cursor موس رو روی این خط قرمز ببرید و متن ارور رو بفرستید (به صورت اسکرین یا خود متن)

پیشنهاد میکنم قبلش همین کار رو انجام بدید و همان ارور رو در گوگل سرچ کنید و در استک اور فلو یخوانید چون مهارت search چیز مهمی هست که باید شما از این جلسات افزایش بدید

پوریا شفیعی ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۳۱

سرچ کردم به چیز درستی نرسیدم نه در استک و ن در مدیوم و اکثر مقالات هم مربوط به hilt یا dagger بودن

بعد الان دچار سردرگمی شدم یکم چون من قبل از شرکت کردن در دوره با html . css , php اشنا بودم و الان دوست دارم به سمت فرانت اند برم و اندروید یجورایی علاقه من رو ارضا نمیکنه پیشنهاد شما چیه ؟ ضمن اینکه میزان درخواست کار و موقعیت‌های شغلی فرانت بسیار زیاده نسبت به اندروید

aliblue ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۴۱

علیرضا جان برای این تصمیت با من توی تلگرام در ارتباط باش که با هم صحبت کنیم @pouriashafiee

درمورد اون ارور مشکلی نیست متن ارور رو ارسال کنین

پوریا شفیعی ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۴۴

f940-Screenshot 2022-07-16 141752.jpg

aliblue ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۴۸

علیرضا جان روی change بزنید تا تغییر انجام بشه اگر باز هم ارور داد به همین شکل ارور رو ارسال کنید

پوریا شفیعی ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۱۱:۱۱

اینکار رو کردم پوریا جان تغییری ایجاد نمیشه و ارور هم فرقی نمیکنه و این واقعا عجیبه

aliblue ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۱۱:۱۵

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟ هر کاری کردم بازم رفع نشد این باگ

aliblue ۲۵ تیر ۱۴۰۱، ۱۹:۱۵

سلام علیرضا جان

این کد مربوط به کدام جلسه هست

من بررسی کردم چنین کدی مربوط به جلسه خاصی پیدا نکردم ممنون میشم دقیقه ویدیو یا جلسه مربوطه رو بهم بگید تا بررسی کنم

درمورد پاسخ‌ها نهایت تا ۱۲ ساعت (در بدبینانه‌ترین حالت ۲۴ ساعت بعد) حتما من یا سایر منتورها بهتون پاسخ خواهیم داد.

پوریا شفیعی ۲۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۵:۴۹

مربوط به همین جلسه هستند

aliblue ۲۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۶:۲۳

اینستنس وریبلی که برای viewModel ست کردید by viewModel بنویسید نه by ViewModels در واقع به s دقت کنید که نداشته باشد

2c3c-848b-Screenshot 2022-07-16 010431.jpg

بهترین پاسخ
پوریا شفیعی ۲۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۵۹

مرسی پوریا جان سوتی ریز رو پیدا کردی ممنون

aliblue ۲۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۰۹