با یک تیر دو نشان بزنید🎯 یک هدیه ۳ میلیون تومانی به همراه ۲۵٪ تخفیف روی همه دوره‌های متخصص😍
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۳ Arash Mahpeyma
مشتری یا دانش جو
جامعه مبانی و اصول برنامه نویسی ایجاد شده در ۱۴ تیر ۱۴۰۱

درود واقعا تجربه رو انتقال میدید ؟ چون من میدونم چقدر تجربه مهمه تجربه تو هیچ کتابی نوشته نمیشه. جسارتا اگه بی ادبی نباشه چطور مطمئن بشیم این صحبت‌ها واقعی هست تو اکثر سایت‌ها این صحبت‌های امیدوار کننده هست و از کجا مطمئن باید شد که آدم به خودش بگه آره این همون آموزشی بود که دنبالش هستم . ! مثلا تو یه سایتی مثل توسینسو آموزش پایتون با مبلغ 270 هزار تومن قرار داده شده اما اینجا فکر میکنم 4 میلیون تومان است. ناگفته نماند مدت زمان سون لرن 90 ساعت بود اما اونجا حدود 11 ساعت واقعا از کجا باید متوجه شد کدوم بهتره مثلا یکی از دوستان آقای جادی میرمرانی از سایت مکتب خونه رو معرفی کرد. من یه مقدار confused شدم البته ناگفته نمونه دوره مبانی برنامه نویسی رو دیدم و برای همینه که یک قدم جلو اومدم سمت 7learn و دارم این سوالا رو میپرسم. اگر جسارت کردم پوزش میخوام ولی سوالات توی ذهنم بود تماما

درود

نگرانی تون قابل درک هست و متوجه شک و تردیدتون شدم،

اما این بخش بیشتر برای پرسش و پاسخ فنی هست و بهتر هست که سوال مربوط به کیفیت رو از بخش فروش پیگیری فرمایید.

برای مثال ما طرحی داریم که تحت شرایطی که زمان مشخصی از خرید دوره گذشته باشه و شما هم میزان مشخصی از دوره رو دیده باشید، اگر همچنان ناراضی باشید میتونید مطرح فرمایید اما بنده اطلاعات کاملی در این حیطه ندارم و برای همین شما رو به بخش فروش ارجاع میدم.

نازنین کریمی مقدم ۱۷ تیر ۱۴۰۱، ۱۴:۱۹

سپاس

Arash Mahpeyma ۲۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۰۰

خواهش میکنم پاینده باشید.

نازنین کریمی مقدم ۲۲ تیر ۱۴۰۱، ۰۳:۴۶