تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۹ مجتبی نامدارپوربنگر
نصب Android Studio
جامعه فلاتر ایجاد شده در ۱۴ تیر ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر

من برای نصب Android Studio مشکل دارم. vpn دارم ولی موقع نصب پیغام SDK not Found میده ، باید چیکار کنم؟

سلام وقت بخیر

حتما اطمینان حاصل کنید که فیلتر شکنتون وصله

گرچه خیلی وقت فیلتر شکن‌های رایگان دیگه کارساز نیس ولی با این حال poroton vpn و windscibe رو تست کنید

محمد حسین سخایی ۱۵ تیر ۱۴۰۱، ۲۲:۱۵

بله vpn من کار میکنه حتی آی پی من هم عوض میکنه ، به هر حال من sdk رو آفلاین نصب کردم ولی vscode اون و نمیشناسه باید چیکار کنم؟

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۵:۰۰

سلام وقت بخیر لطفا sdk رو بصورت افلاین و دستی نصب نکنید این کار نیاز به تجربه زیادی داره که به مشکل نخورید!

حتما بزارید خودکار اندروید استودیو دانلود کنه و جایگذاری‌های لازمه رو انجام بده

vpn خوب فراموش نشه

متین عفتی ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۱۴

من عرض کردم vpn دارم و با همین vpn وارد سایت گوگل شدم و تمام سایتهایی که فیلتر هستن رو با همین vpn باز میکنم

من یه خلاصه ای از خودم بگم , من ۳۸ سالمه و بالای ۲۰ ساله دارم برنامه نویسی میکنم در واقع من برای نسل dos هستم و الان هم برای کارخانه‌ها برنامه می‌نویسم با vb.net , #C , و sql server

الان نیازی که دارم اینه که بعضی از گزارشات رو روی موبایل به کارفرما بدم البته این کار و با ابزاری مثل ربات تلگرام یا مجازی سازی انجام دادم ولی نتیجه کار اونطوریکه باید نیست , حالا با تحقیقاتی که داشتم به فلاتر رسیدم

ببخشید که طولانی شد, لازم باشه any desk هم میتونم بدم

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۴۹

من عرض کردم vpn دارم و با همین vpn وارد سایت گوگل شدم و تمام سایتهایی که فیلتر هستن رو با همین vpn باز میکنم

من یه خلاصه ای از خودم بگم , من ۳۸ سالمه و بالای ۲۰ ساله دارم برنامه نویسی میکنم در واقع من برای نسل dos هستم و الان هم برای کارخانه‌ها برنامه می‌نویسم با vb.net , #C , و sql server

الان نیازی که دارم اینه که بعضی از گزارشات رو روی موبایل به کارفرما بدم البته این کار و با ابزاری مثل ربات تلگرام یا مجازی سازی انجام دادم ولی نتیجه کار اونطوریکه باید نیست , حالا با تحقیقاتی که داشتم به فلاتر رسیدم

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۵۰

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۵۰

من گذرآزاد هم امتحان کردم نشد که نشد ، چیزی به ذهنم نمیرسه کلافم کرده!!!

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۸ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۰۵

اگه ممکنه یه any desk بدم این مشکل و حل کنید

مجتبی نامدارپوربنگر ۱۸ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۴۴

فقط باید تو region زبان خودتو رو از persian به united states تغییر بدید مشکل بلافاصله حل میشه ، توقع داشتم این راهنمایی رو از شما بگیرم نه بعد از چند روز پرس و جو خودم متوجه بشم

مجتبی نامدارپوربنگر ۲۰ تیر ۱۴۰۱، ۰۵:۰۳