تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۴ زهرا نمازی
تنظیمات وب پک برای ساخت پکیج
جامعه نود جی اس ایجاد شده در ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

سلام روزتون بخیر زمانی که با این تنظیمات که گفتین بیایم یه پروژه بسازیم که یه کامپوننت رو پکیج کنیم و بعد بتونیم اون رو در پروژه‌های مختلف ری اکت با npm نصب کنیم آیا تنظیمات خاصی میخواد مدل خاصی باید اون کامپوننت تو این پروژه وب پک ما اکسپورت میشده من یه پکیج نوشته بودم که وقتی با npm نصب میکردم رو یه پروژه ری اکت بهم این ارور میداد کل آموزش وب پک شما نگاه کردم گفتم شاید چیز خاصی هست که باید رعایت بشه و با دیدن این اموزش بفهمم مشکل از چیه ولی نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

react-jsx-dev-runtime.development.js:87 Warning: React.jsx: type is invalid -- expected a string (for built-in components) or a class/function (for composite components) but got: undefined. You likely forgot to export your component from the file it's defined in, or you might have mixed up default and named imports.
Check your code at App.js:4.
    at App
printWarning @ react-jsx-dev-runtime.development.js:87
react-dom.development.js:28439 Uncaught Error: Element type is invalid: expected a string (for built-in components) or a class/function (for composite components) but got: undefined. You likely forgot to export your component from the file it's defined in, or you might have mixed up default and named imports.

1d5b-image.png

سلام وقتتون بخیر .

برای اینکه مشکل کار رو بفهمیم و بتونیم کمکتون کنیم به اطلاعات بیشتری نیاز داریم ، من حس میکنم یکی از مراحل publish رو درست انجام ندادید یا اروری در کدتون بوده که موقع build پیدا نشده .

در هرصورت انتشار react package تنظمیات خیلی خاص و عجیبی در web pack نداره که نتونید انجام بدید و بعید میدونم مشکل از اونجا باشه ، چون شما میتونید با create-react-app تنطیمات مورد نیاز رو داشته باشید.

این صفحه رو بررسی کنید لطفا که در مورد انتشار react package هست احتمالا مشکلتون حل میشه .

اگر مشکلتون حل نشد لطفا کدهاتون رو پیوست کنید تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم .

موفق باشید.

علیرضا ایمانی ۲۸ خرداد ۱۴۰۱، ۲۰:۳۲

با این روشی که لینک بالا گفته من وقتی میام تو پروژه دیگه ایمپورت میکنم به هوکا گیر میده

اینم یه sample ساده طبق آموزش‌های شما هست من نوشتم که خودتون ببنید من الان میخوام اون sample از طریق npm نصب کنم و تو یه پروژه ری اکت و ارور بالا میده حالا دیگه ببنید خودتون میتونید بگین چه کانفیگی لازم هست

https://github.com/znamazi/webpack-sample

زهرا نمازی ۲۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۹:۰۲

سلام وقتتون بخیر .

بابت تاخیر پیش اومده متاسفم .

به نظر میاد شما تنظیمات مربوط به babel رو در پروژه انجام ندادید . اگر انجام دادیید بفرمایید پروسه build چطور انجام میشه چون قبل از انتشار نیاز دارید build بگیرید .

تنظیمات webpack رو تا جایی که من بررسی کردم مشکلی ندیدم توش .

بازهم برای اطلاعات بیشتر مطلب زیر رو بررسی کنید .

create react library

علیرضا ایمانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۴۲

من کد بالا طبق آموزش شما نوشتم و چیزی بهش کم و زیاد نکردم ممنون میشم اگه یه کلون ازش بگیرین و چیزی که باید اضافه بشه اضافه کنین و تست کنین اگه جواب داد اینجا بزارین چون بالاخره خیلی‌ها ممکنه بخوان یه کامپوننت بکنن پکیج و بعد با npm تو پروژه‌های دیگشون استفاده کنن حداقل این اموزش وب پک که گذاشتین کامل نیست که ما رو به اون نقطه برسونه من مشکل کارم با چیزی به غیر وب پک حل کردم ولی دوست دارم بدونم اگه قرار باشه وب پک باشه چی دیگه باید به این سمپل ساده که من گذاشتم اضاقه شه که درست کار کنه

زهرا نمازی ۰۱ تیر ۱۴۰۱، ۰۶:۳۶