تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۶ Mahmood Khademi
EditinPosition
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

چرا editing Position رو برابر position که هستیم قرار دادیم؟

editingposition=position

سلام چرا کسی جواب من رو نمیده؟

Mahmood Khademi ۲۳ خرداد ۱۴۰۱، ۱۸:۱۳

سلام وقت بخیر

عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ

به این دلیل ما پوزیشن رو نیاز داریم تا بدونیم کدوم آیتم رو در حال ادیت هستیم و تا اون رو آپدیت کنیم

پوریا شفیعی ۲۳ خرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۴۲

خب مگه editing position رو برابر منفی یک قرار ندادیم و این یعنی تو هیچ کدوم از پوزیشن‌ها نیست

وقتی برابر پوزیشن میکنیم editing position رو یعنی از حالت ادیت نشده بره به پوزیشن اون ایتم ک کلیک میکنیم؟

Mahmood Khademi ۲۳ خرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۵۹

محمود جان ممکن هست اون قسمت از کد که مشکل دارید رو ارسال کنین تا شما رو بهتر راهنمایی کنم و راهنماییتون کنم

پوریا شفیعی ۲۴ خرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۵۶

اینکهeditposition برابر position ایتم که کلیک می‌کنیم یعنی از حالت ادیت نشده بره به پوزیشن که کلیک میکنیم؟

Mahmood Khademi ۲۴ خرداد ۱۴۰۱، ۲۰:۰۲

بیاین قدم به قدم جلو بریم (هر چند پیشنهاد میکنم بار‌ها و بار‌ها این سرفصل رو ببینید و تمرین کنید)

به این کد زیر نگاه کنید :

7dc9-Screenshot from 2022-06-15 12-33-55.png

وقتی کاربر روی ایتم مربوطه کلیک میکند مقدار fullname و پوزیشن مربوطه رو ست میکنیم تا از این مقدار در Activity استفاده کنیم

اگر دقت کنید ما اینترفیس ItemEventListener رو implement کردیم و طبیعتا متد ان oveerride شد

حال در این متد اورراید شده ما مقدار editingItemPosition رو که به صورت instance variable تعریف کردیم و مقدار دیفایلت ان -۱ هست حال وقتی ایونت مربوطه رخ میدهد مقدار این instance variable برابر با position مربوطه میشود پس طبیعتا مقدار -۱ برابر با position خواهد شد و دیگر -1 نیست

و پس جواب سوالتون میشه بله

بهترین پاسخ
پوریا شفیعی ۲۵ خرداد ۱۴۰۱، ۰۸:۰۴