تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۶ رامهر
بعد از اتمام این دوره ( جاوااسکریپت خالص )
جامعه جاوا اسکریپت ایجاد شده در ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر بعد از اتمام این دوره برای من که قصد دارم اول فرانت اند رو خوب یاد بگیرم بهتره دوره react رو ثبت نام کنم یا دوره node js? چون در این ویدعو استاد سوری فرمودند که node بعد یادگیری جاوااسکریپت خالص بهتر هستش

سلام وقتت بخیر .

ببینید اگر هدف گذاری شما فعلا فرانت اند هست قطعا بهتره که بعد از رسیدن به سطح مناسبی در js برید سراغ یکی از framework‌های js که میتونه react باشه .

کارکردن در بخش فرانت اند لزوما بلد بودن nodejs نیاز نداره ولی اگر با nodejs و npm اشنا باشید کارتون راحت‌تر میشه و درک بهتری از react هم خواهید داشت . در کل بهتره با هر framework فرانتی که کار میکنید اطلاعات در مورد اینکه در سمت سرور چه اتفاقی میفته داشته باشید .

موفق باشید.

علیرضا ایمانی ۱۵ خرداد ۱۴۰۱، ۱۶:۰۷

خیلی ممنون از شما فقط پیشنهاد خودتون برای من که قصد یادگیری فرانت اند به صورت حرفه ای دارم و بعد بک اند رو میخواستم یاد بگیرم بعد از این دوره node js مناسب من هستش یا react به نظر شما؟

رامهر ۱۶ خرداد ۱۴۰۱، ۱۶:۴۷

به عنوان یه دوست اگر بخوام تجربه خودم رو براتون بگم ، من اگه برگردم زمانی که انتخاب کردم اول back-end کار میکنم چون درگیری با الگوریتم ، سیستم عامل و... خیلی موارد پاییه ای دیگه توش بیشتره و ذهنیت بهتری رو از کلیت کار و چرخه‌ها بهمون میده .

موفق باشید.

علیرضا ایمانی ۱۶ خرداد ۱۴۰۱، ۱۸:۰۷

بسیار عالی خیلی ممنونم از شما پس من بعد از اتمام این دوره همان node js رو به امید خدا ثبت نام خواهم کرد نظر شما هم همین هستش بله؟

رامهر ۱۸ خرداد ۱۴۰۱، ۱۳:۰۲

بله من اگه جای شما بودم اول میرفتم سراغ nodejs .

البته برای انتخاب اگر امکانش هست براتون حتما با اساتید با تجربه‌تر هم مشورت کنید .

بهترین پاسخ
علیرضا ایمانی ۱۸ خرداد ۱۴۰۱، ۱۳:۰۹

خیلی ممنون

رامهر ۲۱ خرداد ۱۴۰۱، ۱۲:۰۸