تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۱ Nazanin haqiqi
نحوه یادگیری
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

سلام ، وقتتون بخیر باشه. من یه سوالی دارم و اونم اینه که بنظرتون چطور باید پیش بریم که بهتر یاد بگیریم ؟ یعنی من نمیدونم همزمان با دیدن ویدئوها برای اولین بار ، تمرین هم بکنم و قدم به قدم پروژه رو پیش ببرم یا اینکه اول کلِ ویدئوهارو ببینم و بعد دوباره تمرین کنم و پروژه رو انجام بدم ؟

دقیق نمیدونم چطور باید پیش برم که خوب یاد بگیرم. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید :)

سلام امیدوارم عالی باشید

خیلی خوش اومدین به دنیای اندروید

هرکس روش یادگیری مخصوص به خودش رو داره و نیاز هست روش یادگیری خودتون رو پیدا کنید(که تا زمانی که انجام ندید پیدا نمیشه) این امر بسته به دانش کامپیوتری شما ,سابقه کار با زبان برنامه نویسی دیگه و سایر عوامل هم داره

اما به طور کلی شما میتونین مراحل زیر رو برای یادگیری خودتون در نظر داشته باشید :

۱- صرفا دیدن یک بار ویدیو

۲-دیدن یک بار دیگه ویدیو اما اینبار پا به پای استاد دقیقا همون کد‌ها رو تکرار کنید و اجرا بگیرید

۳-سعی کنید یک بار خودتون بدون دیدن ویدیو کد مربوطه رو بزنید (اگر زمان جلسه زیاد بود میتونین به چند قسمت تقسیم کنید) با این کار شما مشکلاتتونو پیدا میکنید

در طول اموزش سعی کنین کمال گرا نباشین و از طرفی هم اینطور نباشه که سر سری ویدیو‌ها رو ببینید و رد شید

و نکته بعدی خودتون رو با ویدیو‌ها و منابع اموزشی متفاوت درگیر نکنید

یک اموزش رو بگیرید و تا انتها برید

موفق باشید

بهترین پاسخ
پوریا شفیعی ۰۹ خرداد ۱۴۰۱، ۱۴:۵۵