تابستون داره تموم میشه ها، فرصت‌ها محدودن کلی آفر جذاب در کمپین تابستون🔥👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۷ هادی یزدانی
بالا نیومدن عکس بد از Run ؟
جامعه جاوا (اندروید) ایجاد شده در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بالا نیومدن عکس بد از Run ؟

سلام هادی جان

متوجه سوالتون نشدم ممنون میشم سوالتون کامل بیان کنید

پوریا شفیعی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۸:۳۸

در امولیتور رو عکس نمیده

هادی یزدانی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۰:۰۳

هادی جان لازم هست اسکرین شاتی از کدی که زدید ارسال بفرمایید تا بدونم مشکل از کجاست که عکس براتون load نمیشود در غیر این صورت پاسخ من به صورت حدس و گمان خواهد بود.

بررسی کنید که ایا permission‌های مربوطه رو دادید ؟

پوریا شفیعی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۵:۴۱

بله. کدی ک در ویدیو بود

هادی یزدانی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۰:۵۲

هادی جان تا زمانی که سوالتون رو کامل نپرسید پاسخ با حدس و گمان خواهد بود

لطفا اسکرین شاتی از کدی که زدید ارسال کنید یا اینکه خود کد‌های مربوطه رو در قالب کد(موجود در ادیتور) ارسال کنید تا بررسی کنم.

پوریا شفیعی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۲:۲۷

من دقییقا مطابق ویدیو عمل کردم اما بعد از اجرای اپلیکشن عکس نمایش دادع نشد!

در هر دو روش !

هادی یزدانی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۴:۴۸

سلام هادی جان

توی زمانی که کاربرها تاپیک ایجاد میکنن در صورتی که یکسری نکات رو رعایت کنن هم سریع‌تر به پاسخ میرسن و هم زمان کمتری صرف پاسخ دهی به شما عزیزان خواهد شد

برای نمونه همونطور که آقای شفیعی گفتن لطفا به جمله من عین ویدیو پیش رفتم بسنده نکنید بدیهیست که کدی که در ویدیو نوشته شده بدون مشکل اجرا شده و کار میکنه و همینطور کلی دانشجو از این ویدیو بدون مشکل رد شدن بنابراین احتمالا مشکل جای دیگه ای بوده که باهم حلش خواهیم کرد

لطفا از این به بعد در تاپیک هایی که ایجاد میکنید بطور کامل مشکلتون رو شرح بدین و حتما مستندات مربوطه رو قرار بدین تا زمان کمتری از شما و مجموعه صرف بشه و زودتر به پاسخ موردنظرتون برسید حتی در تاپیک هاتون میتونید از گیتهاب هم کمک بگیرید

!!در صورت امکان نیز بطور کامل مستندات مربوط به مشکل فعلی رو در همین تاپیک قرار بدین!!

??? ممنون از همکاریتون و وقتی که گذاشتید ???

بهترین پاسخ
محمد گازری ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۵:۲۳