آخرین فرصت برای تهیه دوره با قیمت سابق و حتی ۳۰٪ تخفیف😮 تغییراتی در ساختار دوره‌ها و افزایش قیمت در راه است 👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۰ دیدگاه نظر پشتیبانی سون لرن
چطور به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شویم؟
چطور به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شویم؟ حتما برای شما هم پیش آمده است که اقدام به یادگیری یک مهارت یا تخصص فنی کرده اید و با مشکلات زیادی مواجه شدید. این مشکلات میتواند شامل پیدا نکردن منبع آموزشی خوب، نداشتن انگیزه در مسیر یادگیری، ضعف در مطالعه ی منابع انگلیسی زبان و… باشد. ما نیز به عنوان برنامه نویسانی که سالهاست در این حیطه فعالیت میکنیم، دقیقا متوجه این مشکلات و مسائل هستیم و میدانیم که چه مشکلات زیادی در مسیر یادگیری برنامه نویسی برای ایرانیان وجود دارد. به همین دلیل سعی کرده ایم که این مشکلات را یک بار برای همیشه حل کنیم. در این مقاله ی آموزشی بصورت کامل توضیح میدهیم که سون لرن چطور به شما کمک میکند که به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید. پس با من در این مقاله ی آموزشی همراه باشید.
 

چرا یادگیری برنامه نویسی برای بعضی‌ها سخت و ترسناک است؟

اگر اقدام به یادگیری برنامه نویسی کرده باشید، به احتمال زیاد با مشکلات زیادی در این بین مواجه شده اید. برخی از این مشکلات را در ادامه میخواهیم بررسی کنیم:

نبود منبع آموزشی خوب به زبان فارسی

این یکی از مهم‌ترین مواردی است که افراد در هنگام یادگیری برنامه نویسی با آن مواجه میشوند. هنگامی که شما بخواهید اقدام به یادگیری یک زبان برنامه نویسی کنید، در اولین قدم باید به دنبال یک منبع آموزشی مناسب باشید تا بتوانید فرایند یادگیری خودتان را آغاز کنید. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید و توانایی پرداخت دلاری و تهیه آموزش‌های انگلیسی زبان را داشته باشید، میتوانید از آن آموزش‌ها استفاده کنید. اما مشکل زمانی شروع میشود که بسیاری از ما به زبان انگلیسی مسلط نیستیم و نمتیوانیم از آموزش‌ها و دوره‌های انگلیسی زبان استفاده کنیم. و متاسفانه هم در ایران، محتوای خوب به زبان فارسی کم وجود دارد و ما در سون لرن همه تلاشمان را میکنیم که این مشکل را حل کنیم.  

نداشتن انگیزه برای ادامه دادن مسیر

فرض کنید که میخواهید هفته ای ۳ روز به باشگاه ورزشی بروید. اگر بخواهید تنهایی اینکار را انجام دهید، احتمال اینکه بعد از مدتی اینکار را رها کنید زیاد است. اما اگر به همراه یکی از دوستانتان به باشگاه بروید، حتی اگر یک روز بخواهید ورزش را کنسل کنید، دوستتان این اجازه را به شما نمیدهد. فرایند یادگیری نیز دقیقا به همین صورت است. اگر شما به تنهایی و در خانه بخواهید اقدام به یادگیری برنامه نویسی کنید، نیاز است که انگیزه بالایی داشته باشید. اما اگر در جمع قرار بگیرید، این انگیزه بصورت خودکار در شما تولید میشود و در واقع دیگران شما را مجبور میکنند تا رشد و پیشرفت کنید.    

نداشتن راهنما و یک مربی برای مشکلات و سوالات

فرض کنید که میخواهید به شهری مسافرت کنید که تا کنون تجربه ی سفر به آن مقصد را نداشتید. احتمالا برای کسب اطلاعات بیشتر از مسیر و مقصد، از کسانی سوال و پرس و جو میکنید که قبلا اینکار را انجام داده اند و به آن شهر مسافرت کرده اند و یا در آن ساکن هستند. با سوال کردن از آنها اطلاعاتی به دست میاورید که سفر را برای شما مطمئن‌تر و لذت بخش‌تر میکند. مسیر یادگیری برنامه نویسی نیز دقیقا به همین صورت است. اگر شما در کنار خود یک مربی داشته باشید، میتوانید با سرعت بسیار زیادتری به سمت حرفه ای شدن در برنامه نویسی حرکت کنید. شما میتوانید:
 • از تجربیات مربی خود استفاده کنید و اشتباهی که او انجام داده را دوباره انجام ندهید
 • هر سوالی دارید بصورت مستقیم از او بپرسید و وقت تان را برای پیدا کردن جواب سوالات بصورت پراکنده هدر ندهید
 • راهنمایی‌های لازم را از مربی خود بگیرید و دقیقا متوجه باشید که در چه مسیری هستید و به کدام سمت در حال حرکت هستید
 • اگر جایی دچار اشتباه شدید، مربی شما مراقب شماست و به شما تذکرات و اخطارهای لازم را میدهد که دچار مشکل نشوید
 

ما چطور این مشکل را برای شما حل میکنیم؟

[columns] === === === [/columns] همانطور که گفتیم ما هم بصورت کامل این مشکلات را درک میکنیم و زمانی که میخواستیم اقدام به یادگیری برنامه نویسی کنیم، با این مشکلات مواجه بودیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که راه حل مناسبی را ارائه کنیم تا کمک کنیم که مسیر برای برنامه نویسان تازه کار بسیار ساده‌تر و هموار‌تر شود. به همین دلیل تصمیم به راه اندازی دوره‌های متخصص سون لرن گرفتیم. در دوره‌های متخصص سون لرن، شما تمام آن چیزی که برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای و کسب درآمد از آن نیاز دارید را آموزش خواهید دید. ما در سون لرن، ۴ دوره ی متخصص داریم که شما را به حرفه ای‌ترین در حیطه خودتان تبدیل میکند:
 • دوره ی جامع حضوری و غیرحضوری متخصص PHP (ثبت نام حضوری تکمیل شد و در حال حاضر فقط دوره ی غیرحضوری را میتوانید ثبت نام کنید)
 • دوره جامع حضوری و غیرحضوری متخصص جاوا اسکریپت (ثبت نام حضوری تکمیل شد و در حال حاضر فقط دوره ی غیرحضوری را میتوانید ثبت نام کنید)
 • دوره جامع حضوری و غیرحضوری متخصص اندروید
 • دوره جامع غیرحضوری متخصص لاراول
   

دوره‌های متخصص سون لرن چه ویژگی هایی دارد؟

در دوره‌های متخصص سون لرن ما تمام تلاشمان را میکنیم که شما به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و شروع به کسب درآمد‌های بالا از این حیطه کنید. در ادامه درباره ی مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های متخصص سون لرن صحبت میکنیم:  

آموزش‌های حرفه ای توسط مدرسان فوق حرفه ای

دوره‌های متخصص سون لرن توسط بهترین و حرفه ای‌ترین برنامه نویس‌ها و آموزش دهنده‌های هر حیطه تدریس میشود. مدرس‌های دوره‌های سون لرن همگی برنامه نویس‌های حرفه ای هستند که سال‌ها تجربه کاری در بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی را داشته اند و سعی میکنند تمام آن چیزی که نیاز دارید را به شما آموزش دهند. در ادامه بصورت بسیار کامل در خصوص هرکدام از دوره‌ها و مدرس‌های آن‌ها صحبت میکنیم.    

پشتیبانی کامل برای دانشجویان دوره

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های متخصص سون لرن، پشتیبانی آنهاست. به این صورت که شما میتوانید تمام سوالات فنی و مشاوره ای خودتان را بصورت مستقیم از مدرس‌های دوره‌ها بپرسید و از آن‌ها مشاوره بگیرید. مشاوره ی آزاد و خارج از دوره با این افراد ممکن است بسیار سخت یا پرهزینه باشد، اما این امکان برای دانشجوهای دوره‌های متخصص سون لرن وجود دارد که بصورت مستقیم با مدرسان خود در ارتباط باشند و هر سوالی که نیاز هست را از آنها بپرسند و مشورت بگیرند.  

معرفی به بهترین شرکت‌ها برای استخدام

سون لرن به عنوان بزرگترین مرکز آموزش برنامه نویسی در ایران، ارتباطات بسیار زیادی با شرکت‌های بزرگ فناوری ایران دارد. ما در سون لرن دانشجویان برتر دوره‌های متخصص را به بهترین و بزرگترین شرکت‌های فناوری ایران معرفی میکنیم و آنها را تضمین میکنیم که برنامه نویس‌های خوب و حرفه ای هستند. آن شرکت‌ها هم به اعتبار سون لرن، از آن افراد دعوت به مصاحبه و کار میکنند. بسیاری از دانشجویان دوره‌های متخصص به همین شکل در شرکت‌های مطرح دنیای تکنولوژی در ایران مشغول به کار شده اند. برای مثال:  

 

فرصتی فوق العاده برای شبکه سازی و تیم سازی

افرادی که در دوره‌های متخصص سون لرن ثبت نام میکنند، همگی افراد ارزشمند و فوق العاده ای هستند که عاشق یادگیری و پیشرفت می‌باشد. شما با شرکت در دوره‌های متخصص سون لرن، در بین بهترین و حرفه ای‌ترین افراد قرار میگیرید و میتوانید روابط ارزشمندی را با آن‌ها ایجاد کنید. ممکن است که شما بخواید یک کسب و کار نوپا (استارت آپ) راه اندازی کنید و به دنبال یک هم تیمی باشید، شاید هم بخواهید برای کسب و کار خودتان یک شریک پیدا کنید. همینطور ممکن است به دنبال پیدا کردن دوستان برنامه نویس باشید. با شرکت در دوره‌های متخصص سون لرن، در جمعی از بهترین‌ها قرار میگیرید که فرصت رشد و پیشرفت فوق العاده ای را برای شما مهیا میکنند.   7Learn Experts

آموزش‌های کاملا کاربردی و پروژه محور

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های متخصص سون لرن، آموزش‌های کاربردی و پروژه محور است. به این صورت که ما در تمامی دوره ها، تمامی مباحث را بصورت کاربردی و پروژه ای مطرح میکنیم و نکات آموزشی را در داخل پروژه‌های واقعی یاد میگیریم. و هر دوره شامل ده‌ها مینی پروژه و چند پروژه ی اصلی و بزرگ است که در حین انجام آن پروژه‌ها نکات ارزشمند بسیار زیادی به دانشجویان دوره‌ها منتقل میشود که بسیار ارزشمند است. دوره‌های متخصص سون لرن ویژگی‌های بسیار زیادی دیگری نیز دارند که در ادامه بصورت لیست وار به آنها اشاره میکنیم:
 • اضافه شدن شما به لیست دانشجویان دوره متخصص جاوااسکریپت
 • پیوستن شما به گروه پشتیبانی ویژه دوره
 • فعال شدن پنل دوره و آزمون تعین سطح جهت مشاوره برای آماده سازی و جهت دهی شما
 • ارائه بسته پیشنیاز فنی دوره، یک ماه قبل از شروع دوره
 • تحویل منابع کمک آموزشی و تعهدنامه حقوق طرفین به شما در جلسه اول
 • گروه بندی شما و تیم سازی تا جلسه سوم (تیم خود را خواهید شناخت)
 • تضمین بازگشت کامل وجه بدون پیش شرط، تا جلسه ۵ دوره
 • برگزاری جلسات آموزشی حضوری به همراه پذیرایی در تایم استراحت (مخصوص دانشجویان حضوری)
 • قرار دادن ویدیوی جلسات در پنل دوره حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری بعد از برگزاری کلاس
 • دریافت کد دسترسی برای مشاهده ویدیوهای دوره
 • سه ماه پشتیبانی ویژه بعد از اتمام جلسات حضوری
 • معرفی دانشجویان برتر دوره به شرکت‌های نیازمند نیرو جهت استخدام
 • ارائه یک ماه پشتیبانی ویژه در ابتدای استخدام دانشجویان (در صورتی که تا پایان سال 1399 استخدام شوند)
 • برگزاری حداقل ۵ ازمون در بازه پشتیبانی دوره، تصحیح و رتبه دانشجویان
 • ارائه تمرین‌ها و چالش‌های متعدد در طول دوره
 • پیگیری وضعیت دانشجو در طول دوره (حداقل ۳ مرتبه در تا پایان زمان پشتیبانی دوره)
 • معرفی منابع و کتاب‌های مورد نیاز برای ارتقاء سطح دانشجو
 • ارائه گواهی شرکت در دوره (برای دانشجویانی که حداقل ۷۰% نمره آزمون‌ها را دریافت کرده باشند)
 • دریافت دو ساعت مشاوره اختصاصی رایگان با مدرس دوره (لازم به ذکر است هزینه هر ساعت مشاوره با ایشان به صورت عادی مبلغ ۷۰۰ هزار تومان می‌باشد)
 • ارائه آموزش‌های لازم برای آمادگی مصاحبه استخدامی، مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد فرصت‌های کسب درآمد

سوالات متداول برای شرکت در دوره‌های متخصص

دوره‌های متخصص بصورت حضوری برگزار میشود یا غیرحضوری؟ دوره‌های متخصص سون لرن همزمان بصورت حضوری و غیرحضوری برگزار میشود. البته ممکن است که ظرفیت دوره‌های حضوری تکمیل شده باشد و فقط امکان ثبت نام در دروه‌های غیرحضوری باشد. دوره‌های غیرحضوری هم به این صورت برگزار میشود که حداکثر ۲۴ ساعت بعد از برگزاری جلسات، فیلم سیستم مدرس + چهره خود مدرس برای افراد ارسال شده و میتوانند از آن استفاده کنند. بغیر از حضور فیزیکی در کلاس برای ثبت نامی‌های حضوری، هیچ تفاوتی بین دانشجویان حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و همگی از امکانات مشابهی مثل پشتیبانی و… بهره مند میشوند.   آیا امکان ثبت نام بصورت اقساطی در دوره وجود دارد؟ بله. شما میتوانید با تماس با شماره ۴۴۰۲۰۴۸۲-۰۲۱ از شرایط پرداخت اقساطی مطلع شوید.   اگر از کلاس ناراضی بودم؟ رضایت از دوره‌های متخصص سون لرن تا حد بسیار زیادی بالا می‌باشد. این را میتوانید در پایین همین صفحه ببینید که دانشجویان دیگر سون لرن درباره ی دوره‌های دیگر ما چه نظری دارند. اما در هر صورت، شما تا جلسه ی پنجم دوره میتوانید بدون هیچ قید و شرطی اقدام به پس گرفتن کامل مبلغ خود کنید.   کلاس‌ها چند ماه طول میکشد؟ دوره‌های متخصص بازه هایی ۶ ماهه دارند که شامل ۳ ماه کلاس و آموزش و ۳ ماه پشتیبانی می‌باشد که به شما کمک میکند تا به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید. میتونم بصورت مستقیم با مدرس دوره در ارتباط باشیم؟ شما در طول دوره این امکان را دارید که بصورت مستقیم با مدرس دوره در ارتباط و تماس باشید و هر سوال و مشاوره ای که دارید را از مدرسان دریافت کنید تا مسیر حرفه ای شدن را سریع‌تر و بهتر طی کنید.   سوالات فنی و غیرفنی خودمون رو حین دوره چطور بپرسیم؟ دانشجویان دوره‌های متخصص این امکان را دارند که تمام سوالات فنی و غیرفنی خودشان را بصورت مستقیم از مدرس دوره بپرسند و پاسخ را دریافت کنند. همینطور دانشجویان دوره‌های متخصص، امکان ۲ ساعت مشاوره ی خصوصی با مدرس دوره را دارند که میتوانند از راهنمایی‌ها و تجربه‌های مدرس خود استفاده کنند. 7Learn Experts

نظر دانشجویان قبلی دوره‌های متخصص سون لرن

در سون لرن ما بیش از ۱۰ دوره ی متخصص اندروید، PHP، جاوا اسکریپت، وردپرس و لاراول برگزار کرده ایم و تمامی دانشجویان ما رضایت بسیار زیادی از این دوره‌ها داشته اند. در زیر میتوانید نظر افرادی که از دوره‌های ما استفاده کرده اند را مشاهده کنید و تصمیم نهایی خود را برای شرکت در دوره‌های متخصص بگیرید: [columns]
===
===
[/columns] [columns]
===
===
[/columns] [columns]
===
===
[/columns] 7Learn Experts

مدرس دوره‌های متخصص سون لرن چه کسانی هستند؟

[columns]

مدرس دوره متخصص اندروید: سعید شاهینی

 • برنامه نویس ارشد اندروید دیجی کالا
 • برنامه نویس،مدرس و مشاوره توسعه برنامه‌های موبایل
 • مدیر فنی شرکت توسعه تکونولوژی هیراد
 • کارشناس مهندسی نرم افزار
 • مدرس دوره صفر تا صد اندروید با بیش از ۱۵۰۰ دانشجو
 • برنامه نویس اندروید در شرکت همیار وردپرس
 • تدریس بیش از ۱۸۰۰۰ نفر/ساعت دوره و کارگاه‌های حضوری
 • تولید بیش از ۳۷۰۰ دقیقه آموزش ویدیویی در حوزه برنامه نویسی موبایل
=== سعید شاهینی [/columns]     [columns]

مدرس دوره متخصص PHP: لقمان آوند

 • مدرس و مشاور توسعه نرم افزار
 • دانشجوی دکتری مهندسی نرم افزار
 • برنامه نویس، مدیر و موسس سون لرن
 • بیش از ۱۴ سال سابقه برنامه نویسی وب و فعالیت در حوزه IT
 • نویسنده بیش از ۵۰۰ مقاله آموزشی در حوزه برنامه نویسی وب
 • تدریس بیش از ۸۰۰۰ نفر/ساعت دوره و کارگاه‌های حضوری
 • تولید بیش از ۱۵۰۰۰ دقیقه آموزش ویدیویی در حوزه برنامه نویسی وب
 • مدرس دوره‌های برنامه نویسی مجازی با بیش از ۷۰۰۰ دانشجو
 • دانشجوی ممتاز مقطع کارشناسی و ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه شیراز

=== [/columns]

[columns]

مدرس دوره متخصص جاوا اسکریپت: کیوان علی محمدی

 • مدرس و مشاور توسعه نرم افزار
 • برنامه نویس ارشد و مدیر فنی سون لرن
 • کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات
 • برنامه نویس فری لنسر PHP و Wordpress
 • بیش از 7 سال سابقه برنامه نویسی حرفه ای در حوزه وب
 • برنامه نویس BackEnd در شرکت عصر اینترنت
 • برنامه نویس ارشد در شرکت همیار وردپرس
 • برنامه نویس ارشد PHP و Javascript در استارتاپ فول فکر (خدمات آنلاین مشاوره روانشناسی)
 • برنامه نویس ارشد PHP و Javascript در شرکت نت برگ (پروژه چیلیوری)
 • برنامه نویس ارشد و مدیر فنی در سون لرن
 • تدریس بیش از ۲۲۰۰۰ ساعت/نفر دوره و کارگاه حضوری
 • تولید بیش از ۱۱۰۰۰ ساعت آموزش ویدیویی برنامه نویسی وب
=== کیوان علی محمدی [/columns]   [columns]

مدرس دوره متخصص لاراول: مهرداد سامی

 • کارشناس فناوری اطلاعات
 • برنامه نویس ارشد لاراول در سون لرن
 • برنامه نویس بک اند در شرکت دلسا
 • ۲ سال سابقه برنامه نویسی فریلنسری
 • سابقه ۴ سال برنامه نویسی PHP
 • مدرس دوره لینوکس برای برنامه نویسان با بیش از ۱۹۰ نفر دانشجو
 • با سابقه بیش از ۶۰۰۰ ساعت کدنویسی حرفه ای لاراول
=== [/columns]  

در دوره‌های متخصص سون لرن، چه چیزهایی یاد میگیریم؟

دوره ی متخصص اندروید

در دوره ی متخصص اندروید تمام سعی ما بر این است که بصورت پروژه محور و کاربردی، تمام آن چیزی که برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز داریم را آموزش ببینیم. برنامه نویسی اندروید حیطه ای است که روز به روز در حال تغییر و بزرگ‌تر شدن می‌باشد. مدرس این دوره، سعید شاهینی جز حرفه ای‌ترین برنامه نویسان اندروید ایران می‌باشد و سابقه همکاری به عنوان برنامه نویس ارشد دیجی کالا را داشته است و بصورت شبانه روزی پیگیری آخرین تغییرات دنیای برنامه نویسی اندروید می‌باشد. در این دوره شما بصورت کامل با آخرین و حرفه ای‌ترین ویژگی ها، امکانات و روش‌های برنامه نویسی اندروید آشنا میشوید و در انتها میتوانید به یک برنامه نویس اندروید حرفه ای تبدیل شوید و از این طریق کسب درآمد‌های بسیاری داشته باشید.
 • مقدمات و ورود به دنیای برنامه نویسی اندروید
 • پروژه ی ۲: ساخت صفحه چت به همراه لیست مخاطبین برای تبلت و موبایل
 • پروژه ی ۳: ساخت پروژه Fragment based
 • پروژه ی ۴: پروژه مدیریت فایل شبیه File Explorerاندروید، دانلود فایل، آپلود فایل
 • آموزش کامل کار با دیزاین پترن ها
 • پروژه ی ۶: اپلیکیشن فروشگاهی سون استور
 • پروژه ی ۷: اپلیکیشن خبری سون نیوز
 • هر آن چیزی که برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید

 

دوره ی متخصص PHP

لقمان آوند بیش از ۱۱ سال است که در زمینه برنامه نویسی کار میکند و دوره ی مجازی PHP او جز پرمخاطب‌ترین دوره‌های برنامه نویسی در ایران است. در این دوره شما بصورت کامل و جامع هر آن چیزی که برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس PHP حرفه ای نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. فقط کافی است نگاهی به سرفصل‌های این دوره بیندازید تا با قدرت این دوره و مباحثی که در آن مطرح میشود آشنا شوید:
 • هدف گذاری اختصاصی برای هر دانشجو
 • پروژه ی ۱: ایجاد رابط کاربری یک وب سایت محتوایی با زبان‌های فرانت اند
 • پروژه ی ۲: محدود کردن نمایش محتوا برای کاربران VIP
 • پروژه ی ۳: پیاده سازی یک CMS محتوایی ساده
 • پروژه ی ۴: پیاده سازی پنل مدیریت برای سیستم مدیریت محتوا
 • پروژه ی ۵: پیاده سازی یک فایل منیجر سمت وب
 • پروژه ی ۶: پیاده سازی سیستم احراز هویت : فرم‌های لاگین و عضویت کاربران
 • پروژه ی ۷: جستجوی Ajax در محتوای سایت و نمایش لحظه ای نتایج
 • پروژه ی ۸: ایجاد سیستم آمار بازدید و ورودی‌های موتورهای جستجو برای سایت
 • پروژه ی ۹: طراحی پایگاه داده برای یک وب سایت محتوایی
 • بررسی و تحلیل روش‌های پیاده سازی امکانات پروژه‌های بزرگ دنیا (تلگرام، اینستاگرام و ...)
 • پروژه ی ۱۰: پیاده سازی یک تبدیل کننده متن ساده به فایل‌های اکسل، PDF، JSON و ...
 • پروژه ی ۱۱: پیاده سازی یک ORM برای کار با پایگاه داده
 • پروژه ی ۱۲: پیاده سازی یک کتابخانه ارسال ایمیل شی گرا
 • پروژه ی ۱۳: نوشتن یه میکرو فریمورک MVC به صورت اختصاصی
 • پروژه ی ۱۴: ریفکتور و تمیز کردن بخش هایی از پروژه‌های قبلی انجام شده در طول دوره
 • پروژه ی ۱۵: نوشتن و پیاده سازی یک وب سرویس Restful برای یک CMS
 • معرفی مسیر حرفه ای‌تر شدن در برنامه نویسی PHP

 

دوره ی متخصص جاوا اسکریپت

کیوان علی محمدی که سابقه ی کار با برندهای بزرگی مثل نت برگ، چیلیوری و… را در رزومه ی خود دارد، در دوره ی متخصص جاوا اسکریپت به شما کمک میکند که به یک برنامه نویس حرفه ای جاوا اسکریپت تبدیل شوید و همه ی نیازهای خود را برآورده کنید. در دوره ی متخصص جاوا اسکریپت، همه ی آن چیزی که برای تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای در جاوا اسکریپت نیاز دارید به شما آموزش داده میشود. شما با شرکت در این دوره به مقدمات تا مباحث حرفه ای جاوا اسکریپت، React، Node Js، Express Js، React Native، Redux، Electron Js و… را یاد خواهید گرفت. این دوره حرفه ای‌ترین و کامل‌ترین دوره ای است که میتوانید در وب فارسی پیدا کنید!
 • پروژه ی ۱: کدنویسی ماشین حساب ساده
 • پروژه ی ۲: کدنویسی بازی نقشه گنج
 • پروژه ی ۳: کدنویسی برنامه paint
 • پروژه ی ۴: طراحی و کدنویسی form builder
 • پروژه ی ۵: کدنویسی Modal
 • پروژه ی ۶: کدنویسی اسلایدر سفارشی
 • یادگیری React
 • پروژه ی ۷: کدنویسی برنامه ساده مدیریت وظایف با React
 • پروژه ی ۸: کدنویسی بازی حدس تصاویر با React
 • پروژه ی ۹: کدنویسی شمارس معکوس با React
 • یادگیری Node Js
 • پروژه ی ۱۰: طراحی و کدنویسی یک وب سرور ساده با Node Js
 • پروژه ی ۱۱: طراحی و کد نویسی یک فریمورک ساده سمت سرور با Node Js
 • پروژه ی ۱۲: طراحی و کدنویسی یک برنامه تحت وب با فریمورک سفارشی طراحی شده با Node Js
 • پروژه ی ۱۳: کدنویسی برنامه تحت خط فرمان با Node Js
 • یادگیری Express Js
 • پروژه ی ۱۴: کدنویسی وب سرویس کاربران با Express Js
 • پروژه ی ۱۵:  احراز هویت با استفاده از jwt با Express Js
 • پروژه ی ۱۶: وب اپلیکیشن مدیریت پروژه‌ها با mysql با Express Js
 • یادگیری Redux
 • پروژه ی ۱۷: ارسال اطلاعات مشتریان به صورت Realtime به سمت سرور
 • پروژه ی ۱۸: سیستم چت آنلاین مکان محور (ویدیویی)
 • یادگیری React Native
 • پروژه ی ۱۹: یک بازی فوق العاده با محاسابات ساده ریاضی با React Native
 • پروژه ی ۲۰: اپ دریافت و نمایش اخبار با React Native
 • پروژه ی ۲۱: فروشگاه اینترنتی با MongoDB (ویدیویی) با React Native
 • یادگیری Electron Js
 • پروژه ی ۲۲: تبدیل برنامه‌های نوشته شده دوره با React به Desktop
 • معرفی مسیر حرفه ای‌تر شدن در برنامه نویسی جاوا اسکریپت
 

دوره ی متخصص لاراول

مهرداد سامی یکی از حرفه ای ترین‌ها در برنامه نویسی لاراول است و در این دوره به شما آموزش میدهد که چطور با لاراول میتوانید بهترین و حرفه ای‌ترین پروژه‌ها را برنامه نویسی کنید. اگر با لاراول آشنایی دارید و میخواهید لاراول را بصورت حرفه ای و پروژه محور یاد بگیرید، این دوره مخصوص شماست. در این دوره در قالب بیش از ۱۰ پروژه ی کاربردی و کامل یاد میگیرید که چطور میتوانید از لاراول در پروژه‌های واقعی استفاده کنید.
 • پروژه ی ۱: ساخت یک سیستم اطلاع رسانی با قابلیت ارسال ایمیل، SMS و نوتیفیکیشن
 • پروژه ی ۲: ساخت سیستم حرفه ای ثبت نام و ورود با امکان ثبت نام با گوگل، بازیابی رمز عبور، تایید ایمیل و…
 • پروژه ی ۳: ساخت سیستم حرفه ای مدیریت کاربران
 • پروژه ی ۴: پیاده سازی سیستم پرداخت با قابلیت سبد خرید، اعمال کد تخفیف و…
 • پروژه ی ۵: ساخت سیستم صدور فاکتور برای کاربران یک سیستم انلاین
 • پروژه ی ۶: ساخت سیستم اپلود و دانلود حرفه ای انواع فایل ها
 • پروژه ی ۷: ساخت سیستم پشتیبانی (تیکت) حرفه ای
 • پروژه ی ۸ :‌طراحی یک سایت خبری براساس RESTful API و TDD
 • پروژه ی ۹: دریافت API از سایت آپارات
 • پروژه ی ۱۰: ساخت سیستم امتیاز دهی و مدال به کاربران
 • پروژه ی ۱۱: ساخت سیستم چت آنلاین

   
۰ دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه‌ها رو می‌خونیم و پاسخ میدیم
 • چرا یادگیری برنامه نویسی برای بعضی‌ها سخت و ترسناک است؟
 • ما چطور این مشکل را برای شما حل میکنیم؟
 • دوره‌های متخصص سون لرن چه ویژگی هایی دارد؟
 • سوالات متداول برای شرکت در دوره‌های متخصص
 • نظر دانشجویان قبلی دوره‌های متخصص سون لرن
 • مدرس دوره‌های متخصص سون لرن چه کسانی هستند؟
 • در دوره‌های متخصص سون لرن، چه چیزهایی یاد میگیریم؟
اشتراک گذاری مقاله در :