آخرین فرصت برای تهیه دوره با قیمت سابق و حتی ۳۰٪ تخفیف😮 تغییراتی در ساختار دوره‌ها و افزایش قیمت در راه است 👇
۰ ثانیه
۰ دقیقه
۰ ساعت
۰ دیدگاه نظر لقمان آوند
دریافت هدیه دانشجویان دوره‌های متخصص سون لرن
دریافت هدیه دانشجویان دوره‌های متخصص سون لرن   در صورتی که هدیه آموزشی برای دانشجویان دوره‌های متخصص سون لرن وجود داشته باشد در همین صفحه اعلام می‌شود.

دریافت 100 هزار تومان اعتبار هدیه از لیارا (خدمات ابری PaaS و DBaaS)

:: با مذاکراتی که با تیم لیارا انجام دادیم برای اینکه شما بتونید زیر ساخت تست و تمرین آموزش‌ها رو برای دوره‌های مختلف (جاوااسکریپت، php و لاراول و ...)  داشته باشید قرار شد که به رایگان این خدمات از سمت لیارا برای دانشجوهای دوره‌های متخصص ما فعال بشه. این چند مرحله رو برای دریافت هدیه آموزشی با ارزش 100 هزار تومان دنبال کنید.

0- با خدمات لیارا چیکار می‌تونم بکنم؟

  • با لیارا می‌تونید زیرساخت‌های لازم برای اجرای کدهاتون به زبون‌های مختلف رو به راحتی و بدون اینکه وقت زیادی رو برای کانفیگ ماشین مجازی و ابزارها بذارید راه اندازی کنید. اینجوری خیلی وقت برای کانفیگ ماشین مجازی و داکر و ابزارهای زبان و ... نمی‌زارید و می‌تونید متمرکز باشید روی یادگیری و تمرین برنامه نویسی تون.
  • سرویس‌های لیارا تقریبا به درد هر دولوپری می‌خوره. کافیه صفحه اول لیارا رو بخونید:  https://liara.ir

1- ثبت نام در لیارا با ایمیلی که در سون لرن دوره متخصص رو ثبت نام کردید

    • با توجه به اینکه اعتبارسنجی و فرایند دریافت هدیه از طریق API صورت می‌گیره شما باید دقیقا با همون ایمیلی که در سون لرن ثبت نام کردید و دوره متخصصی رو ثبت نام کردید در لیارا ثبت نام و سپس لاگین کنید.
    • لازم به ذکره تیم سون لرن هیچ گونه داده ای از کاربرانش روبه لیارا ارائه نداده. روند اعتبار سنجی به این گونه هست که ایمیلی که در لیارا ثبت نام کردید توسط api به سون لرن ارسال میشه و ما فقط با یه 0 و یا 1  جواب میدیم که دوره متخصص دارید یا نه.
   

2- لاگین در لیارا و مراجعه به بخش هدایای

بعد از ثبت نام در لیارا با ایمیل سون لرنی تون، حتما داخل سایت لاگین بشید و از منوی بالا سمت راست گزینه اعتبار هدیه رو بزنید:    

3- فعال سازی هدیه و افزایش اعتبار

در صفحه اعتبار هدیه با کلیک روی دکمه دریافت هدیه رو به روی گزینه سون لرن درخواست شما به سمت سون لرن ارسال میشه:     اینجاست که اعتبار سنجی صورت می‌گیره. ایمیل شما در لیارا برای ما در سون لرن ارسال میشه و اگر دوره متخصصی با اون ایمیل خریده باشید ما به لیارا یه true می‌دیم و هدیه براتون فعال میشه. اگر هدیه براتون فعال شه دکمه رو دیگه نمی‌بینید و به چنین چیزی تغیر می‌کنه:  
  • الان باید اعتبارتون به مبلغ 100 هزار تومن شارژ شده باشه.
 

ممنون از همراهی تون با سون لرن، ما به فکرتون هستیم

تو ماه‌های آینده باز هم خبرای خوب داریم براتون

 
۰ دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه‌ها رو می‌خونیم و پاسخ میدیم
اشتراک گذاری مقاله در :