پارس اسکن، مرکز رسمی خدمات کسپراسکای در ایران

‏  3 دقیقه
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
پارس اسکن، مرکز رسمی خدمات کسپراسکای در ایران، در طرح فروش ویژه تابستان خود تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است، در این طرح میتوانید لایسنس اورجینال و قانونی انواع محصولات کسپراسکای را با تخفیف تا 50% خرید کنید، فرصت را از دست ندهید! در فضای اینترنت کنونی و گسترده شدن استفاده از خدمات آنلاین علی الخصوص خدماتی نظیر بانکداری اینترنتی و همچنین انجام خریدهای اینترنتی، اهمیت حفظ امنیت دوچندان گردیده است، در همین چند سال اخیر، بالاخص سال گذشته، باج افزار‌های جدید و پیچیده ای بسیاری از افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها را درگیر کرد و اطلاعات مهم بسیاری از این افراد و سازمان‌ها متاسفانه از بین رفت. لذا، با توجه به این موضوعات، قطعا لازم است که دستگاه مورد استفاده خود را، از گوشی موبایل اندرویدی گرفته تا مک بوک‌های اپل و یا کامپیوترهای ویندوزی، به نرم افزارهای امنیتی مناسب و صاحب نام در این عرصه من جمله کسپراسکای مجهز کنید، نصب آنتی ویروس اورجینال به شما کمک خواهد کرد که در برابر تهدیدات آنلاین میزان خطر پذیری و آسیب خود را به حداقل برسانید و در برابر آنها تا حد ممکن ایمن شوید. آنتی-ویروس-کسپراسکای

همواره از اطلاعات مهم و کاربردی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید:

نصب و استفاده از آنتی ویروس مناسب و به روز نگاه داشتن آن، امنیت شما را به میزان بسیار بالایی تضمین خواهد کرد، اما حتی این نیز تضمین کننده قطعی و صد درصد امنیت شما در فضای مجازی نیست. لذا حتی با وجود نصب محصولات کسپراسکای که یکی از برترین نرم افزار‌های امنیتی در تمام تست‌ها است، باز هم امنیت شما صد در صد نخواهد بود و به تمام کاربران توصیه اکید میکنیم تا به طور مداوم از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنند، علی الخصوص اینکه طی سالیان اخیر و گسترش و پیچیده شدن باج افزارها، تمام اطلاعات کامپیوتر شما در خطر است.

باج افزار چیست؟

به طور خلاصه و مفید اگر بخواهیم توضیح بدهیم، باج افزار نوعی ویروس کامپیوتری است که از روش‌های مختلف من جمله دانلود فایل‌های مخرب، کلیک بر روی ایمیل‌های ناشناحته، بازدید از سایت‌های مخرب و غیره وارد کامپیوتر شما میگردد و سپس اقدام به قفل کردن کامپیوتر شما و نهایتا درخواست پرداخت مبالغی از شما میکند، اکثر تولید کنندگان باج افزارها سیستم مالی بیت کوین را به عنوان روش دریافت پول خود درخواست میکنند، چرا که در این سیستم مالی آنلاین، که به تازگی گسترش بیشتری نیز داشته است، امکان پیگیری مبالغ ارسال و دریافت شده نیست و به نوعی هیچ نظارت قانونی بر آن وجود ندارد.

باج_افزار

باج افزارهای پیچیده‌تر ضمن قفل کردن کامپیوتر شما، تمام اطلاعات کامپیوتر شما را کد گذاری نیز میکنند و به این ترتیب دستری به اطلاعات کامپیوتر شما بسیار سخت میشود، قطعا هم اکنون متوجه شده اید که گرفتن بک آپ از فایل‌های مهم و کاربردی چقدر میتواند اهمیت داشته باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
ارسال دیدگاه
خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :

 

نظرات کاربران

اولین دیدگاه این پست رو تو بنویس !