دوره مجازی چگونه می توانم ...؟‌ قالب وردپرس-جلسه 37- پیاده سازی لاگین با شبکه های اجتماعی - بخش دوم

‏  1 دقیقه
۲۸ مهر ۱۳۹۶
دوره مجازی چگونه می توانم ...؟‌ قالب وردپرس-جلسه 37- پیاده سازی لاگین با شبکه های اجتماعی - بخش دوم

به نام خدا وسلام. در بخش دوم از بحث پیاده سازی لاگین و ثبت نام با شبکه های اجتماعی در وردپرس در خدمت شما هستیم. در جلسه قبل با مشکل ریداریکت شدن صفحات سایت و گوگل مواجه شدیم که در ابتدا این مشکل رو برطرف می کنیم و هم چنین چک می کنیم چه موقع گوگل کاربر رو به سایت ما ریدایرکت میکنه و ما می تونیم اطلاعات کاربر رو دریافت و پردازش کنیم. در این جلسه هم چنین بعد از دریافت اطلاعات کاربر مشخص می کنیم کاربر باید ثبت نام کنه یا لاگین بشه.

:: توجه

این مطلب یک جلسه از باندل پلاگین نویسی وردپرس (25 پلاگین و پروژه عملی) می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در باندل پلاگین نویسی وردپرس (25 پلاگین و پروژه عملی)

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
نویسنده کیوان علی محمدی
یادگیرنده ی همیشگی،برنامه نویس،نویسنده،عاشق خلق چیزهای عجیب،عاشق تحلیل داده ها، مسئول بخش فنی و هم بنیان گذار در سون لرن.

جلسات دوره

پایان زمان پشتیبانی

دانشجوی گرامی، بازه پشتیبانی فعال برای این دوره ۳ ماه است که برای شما به پایان رسیده است.

شما هم چنان می توانید سوالات خود را در این قسمت بپرسید اما اولویت پاسخ گویی با دانشجویانی است که بازه پشتیبانی فعال دارند.

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.

نظرات کاربران

mohammad hzs

خیلی ممنون راجب راهنماییتون برای لاگین با شماره موبایل چه ایده ای میشه استفاده کرد
خیلی وقتا دیدم شماره موبایل رو توی فیلد ایمیل پر می کنن اما به نظرم فیلد جدیدی وجود داشته باشه و با اون لاگین بشه بهتره اما الگوریتمی داره که توی دوره گفته شده باشه ؟

کیوان علی محمدی

سلام کافیه شماره موبایل کاربر رو بگیرید و یک کد براش ایجاد کنید و اون کد رو ذخیره کنید کاربر وقتی کد رو با پیامک میگیره اون رو وارد میکنه و میتونه وارد سایت بشه.

mohammad hzs

سلام
برای این که بتونیم لاگین و رجیستر رو به جای ایمیل به شماره موبایل انجام بدیم چه راهی هست و آیا تهییه این دوره می تونم این کار رو برای سایتم انجام بدم ؟

کیوان علی محمدی

سلام این مورد در این دوره برای ایمیل انجام شده و شما کافیه شماره موبایل رو به جای ایمیل در نظر بگیرید و به جای ارسال ایمیل تایید از طریق شماره موبایل یک کد برای کاربر ارسال کنید تا اعتبار سنجی شماره موبایل انجام بشه. این دوره این ایده رو شما میده.