دوره مجازی چگونه می توانم ...؟‌ قالب وردپرس-جلسه 31-پیاده سازی infinite scroll - بخش دوم

‏  1 دقیقه
۰۹ مرداد ۱۳۹۶
دوره مجازی چگونه می توانم ...؟‌ قالب وردپرس-جلسه 31-پیاده سازی infinite scroll - بخش دوم

به نام خدا وسلام. خیلی از وب سایت ها به جای استفاده از صفحه بندی های معمولی از یک تکنیک خاص برای صفحه بندی مطالب مختلفشون در وب سایت ها استفاده می کنن. در این جلسه با این تکنیک که infinte-scroll نام داره آشنا می شیم و کدهایی رو برای پیاده سازی اون در قالب وردپرس می نویسیم.

:: توجه

این مطلب یک جلسه از باندل پلاگین نویسی وردپرس (25 پلاگین و پروژه عملی) می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در باندل پلاگین نویسی وردپرس (25 پلاگین و پروژه عملی)

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
نویسنده کیوان علی محمدی
یادگیرنده ی همیشگی،برنامه نویس،نویسنده،عاشق خلق چیزهای عجیب،عاشق تحلیل داده ها، مسئول بخش فنی و هم بنیان گذار در سون لرن.

جلسات دوره

پایان زمان پشتیبانی

دانشجوی گرامی، بازه پشتیبانی فعال برای این دوره ۳ ماه است که برای شما به پایان رسیده است.

شما هم چنان می توانید سوالات خود را در این قسمت بپرسید اما اولویت پاسخ گویی با دانشجویانی است که بازه پشتیبانی فعال دارند.

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.

نظرات کاربران

رضا الطافی

استاد عزیز سلام
در جلسه 31 که در مورد لود ایجکس مطالب با اسکرول صحبت کردید، سوالی دارم.
سوال اینه که اگر بخوایم لیست کل مطالب رو بخونیم میشه با روش شما پیش رفت. اما فرض کنید میخوایم توی صفحه archive که هر تگ، یا دسته بندی، یا نویسنده و… رو داره لیست میکنه مطالب رو بخونیم. در این صورت چطور میتونیم این کارو انجام بدیم؟ چون من دقیقا با همین روش روی صفحه archive کار کردم ولی اتفاقی که افتاد این بود که میومد تمام مطالب رو میخوند نه فقط اونایی که مربوط به بخش archive اون صفحه میشد.