تخفیف ویژه

معرفی سایت های قالب دهی جوملا

‏  1 دقیقه
۰۷ فروردین ۱۳۹۱

در این مطلب می‌خواهیم سایت هایی که مربوط به دانلود قالب‌های جوملا به صورت رایگان و غیر رایگان هستند رو معرفی کنیم. این سایت‌ها بسیار معروف بوده و سایت 7learn برای اولین بار آنها را به شما معرفی می‌کند. لازم به ذکر می‌باشد که برخی از این سایت‌ها به زبان فارسی بوده پس قالب‌های آنان هم فارسی می‌باشد ولی برخی دیگر غیر فارسی است و قالب هایی که منتشر می‌کنند هم به زبان اصلی(انگلیسی) می‌باشد.

http://joomlafreetemplates.com
http://joomla24.com
http://freetemplatehome.com
http://joomlatp.com
http://cmstemplate.ir
http://mixwebtemplates.com
http://p30joomla.com
http://freejoomlatemplates.us
http://joomlatemplatesdownload.com
http://www.joomlatd.com
How to Make Website Using Joomla – Free Joomla Templates
http://themesbase.com http://justfreetemplates.com/joomla-templates http://getjoomlatemplatesfree.com http://siteground.com http://templatefreejoomla.com http://olwebdesign.com http://qualityjoomlatemplates.com http://themegoat.com http://websitefortemplates.comb هم قالب جوملا و هم قالب وردپرس http://joomla-mart.com http://joomla2you.com http://joomla51.com

این لیست یک قسمت از سایت‌های جوملاست. سری‌های بعدی که سعی خواهد شد بر عکس این سری که همه ی سایت‌ها غیر فارسی بودند سایت هایی که قالب‌های راست چین یا همون فارسی رو برای دانلود دارند قرار داده شودند.

اگر برای راست چین کردن یا فارسی کردن آن مشکل پیدا کردید به ایمیل بنده یا نظرات همین سایت پیام بدید تا به سوال هایتان پاسخ دهم. ایمیل بنده : [email protected]

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
نویسنده kafco
ارسال دیدگاه
خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :

 

نظرات کاربران

ashuraei

خدا قوت !

kp

درودبرشما
گوگل پلاس این صفحه راکلیک کردم تابهم پاسخ بدین که این قالب هاکه آوردی راچطوری بکارببریم آخه من همه اونهاراهم دانلودکردم اما نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم. قالب سایت رایگان راچطوری ازش استفاده کنیم اصلا چجوری یه سایت بااین قالب هادرست کنیم یابایدبریم سی دی آموزشی ساخت سایت بخریم ودیگه مزاحم وقت شماهم نشیم؟

لقمان آوند

اینها مخصوص سیستم مدیریت محتوای جوملا هستند . باید جوملا نصب کنید و تم رو در اون نصب کنید . اگر با عنوان آموزش نصب جوملا ، یا آموزش نصب قالب های جملا سرچ کنید به نتیجه می رسید .