دوره مفاهیم شی گرایی (فصل 2 - جلسه 12) : Method Signature و متد های Abstract

‏  1 دقیقه
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوره مفاهیم شی گرایی (فصل 2 - جلسه 12) : Method Signature و متد های Abstract

Method Signature و متد های Abstract نوعی از متدها هستند که بخش بدنه متد یا همون پیاده سازی متد رو ندارند. این جلسه در مورد این دو اصطلاح و کیورد abstract صحبت می کنیم.

:: توجه

این مطلب یک جلسه از دوره مفاهیم شی گرایی می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در دوره مفاهیم شی گرایی

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
نویسنده لقمان آوند
بیش از 15 سال هست که برنامه نویسی می کنم و از بین همه زبون هایی که کار کردم جاوا، اسمبلی و php رو دوست دارم. دانشجوی دکترای نرم افزارم و توی دانشگاه روی پردازش بیگ دیتا و پردازش موازی کار کردم و عاشق چالش از هر نوعیش هستم! سون لرن مثل بچه منه که 12 سال براش وقت گذاشتم، اینجا همه تلاش می کنیم از شروع یادگیری تا ورود به بازر کار حوزه برنامه نویسی و IT همراهتون باشیم.

جلسات دوره

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.

نظرات کاربران

Emad Haraji

سلام جناب آوند عزیز
ممنون بابت مطالبی که ارائه می دهید . چون دوره متخصص آندرورید رو ثبت نام کردم و اوایل تیر ماه شروع میشه لطفا تا اونجا که میشه مطالبی که میتونه به پیشرفت بهتر ما و درک بالاتر ما از دوره های آتی خودتون میشه رو به صورت جامع و کامل ( البته همینطور هست) اراده بدید و هر نکته و زیر شاخه مرتبط مفهومی یا ساختاری هست رو بشکافید . بعضی از مطالب تجربی هست و بعضی از مطالب شاید مرتبط نباشه با این دوره ولی خیلی به پیشرفت و ارتقاع فهم ما از مطالب کمک میکنه .
ممنون بابت درایت و صبوریتون

لقمان آوند

سلام و ممنون
سعی می کنیم اینکار انجام بدیم

Emad Haraji

سلام قیمت جدید کی گزاشته میشه خیلی وقت هست منتظر ادامه مبحث هستم

لقمان آوند

ایشالله فردا

abolfazl omidi

دوره ها واقعا خیلی طولانی میشن این اصلا خوب نیست .ای کاش اول دوره رو تموم کنید بعد داخل سایت بذارید تا حداقل احترام کاربراتون و زمان ارزشمندشون رو حفظ کنید. فکر میکنم این موضوع اصلا برای شما اهمیتی نداره چون تکرارش میکنید.عذر

لقمان آوند

سلام جناب امیدی
اول از بابت طولانی شدن دوره عذرخواهی می کنم
باید خدمتتون عرض کنم که این دوره نسبت به چیزی که از اول می خواستیم ارائه بدیم یکم بزرگتر شده و تقریبا دو برابر تخمین ما میشه و همین باعث شده دوره طولانی تر بشه و با بعضی برنامه های دیگمون تداخل داشته باشه.
همه تلاشم رو خواهم کرد که در یکی دو ماه آینده این دوره رو به اتمام برسونم
قطعا دیدگاه ها و انتقادات شما برای ما ارزشمنده و بابت کاستی هایی که داریم هم عذرخواهی می کنیم و مسئولیت می پذیریم.

علی رضوی

سلام خیلی عالیه مفاهیم درس میدین دکتر اوند فقط یک ایرادی میتونم بگیرم دیر به دیر دادن قسمت هاست

من قبلا از شی گرایی می ترسیدم ولی با مفاهیم که درس دادین جاوا رو دارم کار میکنم

بهروز محمدی

سلام آقای آوند
متاسفانه یکی از مشکلات 7learn عدم زمانبندی مناسب و تعهد به تکمیل دوره ها در یک مدت زمان مشخص است، دوره مفاهیم شی گرایی از تاریخ 10 آذر شروع شده و در حال حاضر بیش از 5 ماه میگذره و هنوز تکمیل نشده! و جالب اینجاست اگر شخصی ازهمان ابتدا ثبت نام کرده باشه الان فاقد پشتیبانی هست!((دانشجوی گرامی، بازه پشتیبانی فعال برای این دوره ۳ ماه است که برای شما به پایان رسیده است.))
این مشکل برای اکثر دوره ها وجود داره. این واقعا یک ضعف هست لطفا وقت بیشتری برای تعهداتتون بگذارید تا آموزش هایی که میدید و کامل هم هست با توجه به فواصل زیادی که بین درس ها می افته باعث بی تفاوتی دانشجو نشه.
متاسفانه آقای آوند این مشکل در اکثر دوره های 7learn هست، احساس میکنم یک برنامه ریزی کلی نیاز هست که نقشه کلی طراحی بشه بدونید چه کاری قرار هست صورت بگیره بعد شروع بشه. من توی اکثره دوره ها میبینم این مشکله قرارداده نشدنه قسمت جدید وجود داره، یعنی مشکلی که بارها وبارها داره تکرار میشه و وقتی به قول خودتون توی برنامه نویسی یک کاری داره هی تکرار میشه پس مشکلی هست!

لقمان آوند

سلام جناب محمدی و ممنون از ارائه نظرتون
انتقادتون به جاست و برای دو سه مورد دوره اخیر این اتفاق افتاده و برای همین ما تصمیم دیگه ای گرفتیم. دوره های جدید رو حتما زمانی روی سایت می زاریم که حداقل نیمی از دوره ضبطش تموم شده باشه.
برای دوره شی گرایی هم مباحث تقریبا دو برابر تخمین اولیه ما بود و به همین دلیل طولانی تر شده. هر چند قبول داریم که عدم انتشار جلسه در 3 – 4 هفته هم مزید بر علت شده
پوزش می طلبیم. سعی می کنیم در آینده با برنامه ریزی بهتر پیش بریم
تشکر

لقمان آوند

خواهش می کنم
یکم سرمون شلوغه
آخر هر هفته دو جلسه این دوره رو باه هم منتشر می کنیم معمولا

ما در سون لرن با محدودسازی دسترسی آزاد به اینترنت مخالفیم     اطلاعات بیشتر