جشنواره نوروزی سون‌لرن شروع شد
همه مقالات وبمستری و مدیریت سایت

سوالات متداول در مورد یادگیری و آموزش وبمستری و مدیریت سایت

کدام منبع آموزشی را انتخاب کنم؟

اکنون که نقشه راه را در دست دارید و می‌دانید که یادگیری چه چیزهایی برای تبدیل شدن به یک طراح وب موفق لازم است، باید عزمتان را جذم کنید و با انرژی شروع به یادگیری کنید. ابتدا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کدام منبع آموزشی بهتر است؟ رایگان یا غیر رایگان؟


منابع آموزشی رایگان بسیار زیادی در سراسر اینترنت در دسترس شما هستند که البته برای استفاده از بهترین‌ها باید بتوانید در حد متوسط زبان انگلیسی را درک کنید. آموزش‌های رایگان معمولا کامل نیستند و شما باید جستجوهای فراوانی انجام دهید. حتی ممکن است در این راه با آموزش‌هایی دشوار مواجه شوید که یادگیری آن‌ها برای شما الزامی ندارد. این روش برای شما هزینه زمانی زیادی دارد و ممکن است در میانه راه شما را سرگردان و ناامید کند.


روش دیگر استفاده از دوره‌های آموزشی غیررایگان است. در این روش شما می‌توانید از نعمت وجود استادی باتجربه که سالیان زیادی را صرف یادگیری کرده، برخوردار شوید. استاد به شما کمک می‌کند در مسیر استاندارد جلو بروید و با انجام پروژه و تمرینات مختلف شما را آماده دریافت پروژه‌های مختلف می‌کند. این روش سرعتی 3 برابر بیشتر نسبت به روش قبل دارد و احتمال موفقیت شما نیز بیشتر خواهد بود.

لینک دوره

درآمد طراحان سایت چقدر است؟

پاسخ این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر تازه‌کار هستید و تجربه‌ای ندارید، ممکن است کارفرمایان حقوق وزارت را به شما پیشنهاد کنند اما پس از مدتی کار کردن و کسب تجربه، می‌توانید درآمدی چند برابر بیشتر از این مقدار را درخواست کنید. البته برخی از افراد در کنار افزایش تجربه به یادگیری زبان انگلیسی هم می‌پردازند و با برقراری ارتباط با کارفرمایان خارجی، می‌توانند درآمد دلاری کسب کنند.

در ادامه می‌توانید گزارش کاملی از درآمد طراحان وب که توسط جاب ویژن تهیه شده است را دریافت کنید. این گزارش بر اساس اطلاعات دریافتی از 40 هزار نفر شاغل در رشته‌های مختلف که در نظرسنجی جاب ویژن شرکت داشته‌اند، به دست آمده و با روش‌های آماری، صحت آن تایید شده است.

گزارش کامل درآمد طراحان وب در سال 1400

اینفوگرافیک زیر گزارشی از درآمد متوسط برنامه نویسان در کشورهای مختلف را نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که شما نیز با افزایش مهارت‌ها و تجربیات خود می‌توانید درآمدتان را افزایش دهید.

**اینفوگرافیک درآمد طراحان وب در چند کشور**ارسال دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه ها رو می خونیم و پاسخ میدیم
اولین بودن همیشه جذابه، همین الان اولین دیدگاه رو ثبت کن:
اشتراک گذاری مهارت در :
ارسال دیدگاه جدید :
ما همه سوالات و دیدگاه ها رو می خونیم و پاسخ میدیم
فهرست محتوای این مقاله :