سون لرن

فایل قرارداد برنامه نویسی فریلنسری

هر برنامه نویس و طراح سایتی که به صورت فریلنسری مشغول به کار است برای اینکه بتواند یک قرارداد درست و دقیق و حقوقی با کارفرما تنظیم کند به یک پیش نویس از قبل تنظیم شده قرارداد برنامه نویسی نیاز دارد.

ما در مجموعه آموزش برنامه نویسی سون لرن به این نتیجه رسیدیم که فایلی را تحت عنوان "قرارداد برنامه نویسی فریلنسری" زیرنظر یک متخصص حوزه حقوقی و دکتر لقمان آوند متخصص حوزه برنامه نویسی در 14 ماده قانونی تهیه و تنظیم کنیم و به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در زیر به ویژگی‌های مهم این فایل اشاره کردیم:

  • جامع و کامل بودن: یکی از ویژگی‌های شاخص این فایل قرارداد برنامه نویسی جامع و کامل بودن آن به نسبت تمامی فایل‌های موجود در سطح وب است.
  • رعایت مسائل حقوقی و فنی: این فایل زیر نظر یک حقوقدان و یک برنامه نویس خبره و با تجربه تهیه و تنظیم شده است، بنابرین خیالتان بابت مسائل حقوقی و فنی فایل راحت باشد.
  • قابلیت ویرایش: فایل در قالب فرمت Docx طراحی شده و در نرم افزار ورد به سادگی قابل ویرایش است.
  • توضیحات تکمیلی: در این فایل در هر بخش با هایلایت آبی رنگ، توضیحاتی را بیان کردیم که به فهم شما در ویرایش همان بخش کمک شایانی میکند.
  • بخش‌های غیرضروری: این فایل بسیار جامع بوده و بخش هایی در این قرارداد تنظیم شده که ممکن است نیاز نباشد شما در قراردادهایتان از آن استفاده کنید، ما به شما در هایلایت آبی رنگ گفتیم که این بخش‌ها غیرضروری است و وجود آن در فایل آنچنان لازم نیست و اگر مایل بودید می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • مناسب همه برنامه نویسان: این فایل مناسب تمامی برنامه نویسان ائم از طراحان وب، برنامه نویسان موبایل و IOS و ... می‌باشد.

بخشی از فایل قرارداد برنامه نویسی فریلنسری

در زیر اسکرین شات بخشی از فایل قرارداد برنامه نویسی فریلنسری را قراردادیم

نمایش بیشتر
فایل قرارداد برنامه نویسی فریلنسری