درمان واریس با گوجه فرنگی!

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  roya75zamani ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

۴۳۸ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۱۳ دی ۱۳۹۶     ۱۰:۲۷ ق.ظ #


sara zamani

Subscriber
0 پست21 تاپیک

پا با گوجه فرنگی سبز
درمان واریس پا با استفاده از حلقه های گوجه فرنگی سبز با تکرار و مداومت در انجام ممکن خواهد بود.درمان واریس

واریس سیاهرگ یکی از شایع ترین مشکلاتی است که افراد زیادی درگیر آن بوده و از آن رنج می برند. ممکن است شما راههای درمانی زیادی را برای این مشکل شنیده باشید، اما در اینجا به روشی محلی اشاره می شود که توسط گوجه فرنگی انجام شده و بسیار تاثیرگذار است. گفتنی است که افراد به خوبی از خواص گوجه فرنگی آگاهی دارند، اما از خواص درمانی آن در واریس سیاهرگ بی اطلاع هستند.

راه درمان خانگی واریس پا با گوجه فرنگی سبز
چند گوجه فرنگی سبز را شسته و حلقه حلقه کنید. سپس حلقه ها را در مکان جوش و لکه ها (شبکه مویرگی، محلی که دچار واریس شده است) قرار دهید.

می توانید حلقه ها را به وسیله باند بسته و تا زمان احساس سوزش صبر کنید.سپس مکان مورد نظر را با آب سرد بشویید و این کار را 5بار در روز انجام دهید. (در زمانهای مشخص در روز انجام دهید) اگر این روش را به طور ثابت دنبال کنید، پس از گذشت دو هفته شاهد نتایج شگفت انگیز آن خواهید بود، به طوری که درد و تورم این مشکل به طور عجیبی از بین خواهد رفت.

درمان رگهای واریسی

نحوه درمان واریس پا با گوجه فرنگی
درمان رگهای واریسی با گوجه فرنگی رسیده
این روش نیز مشابه روند قبلی، گوجه فرنگی های رسیده را شسته و حلقه حلقه می کنید. بعد بر روی مکان مورد نظر گذاشته و تا 4 ساعت با باند ببندید. برای چندین بار حلقه های جدیدی از گوجه را جایگزین کنید.گفتنی است که برای نتیجه دادن بهتر می توانید این دو روش را به طور ترکیبی انجام دهید.

باید گفت که خواص شفابخش گوجه فرنگی از دانه های آن نشأت می گیرد. این دانه ها حاوی ماده اسیدی می باشند که مانند آسپرین بوده و خون را رقیق می کند. ( به عنوان ضد انعقاد عمل می کند) همچنین فلانوئیدهای موجود در گوجه قدرت شگفتی را به رگ های خونی می دهند.

واریس پا

درمان گیاهی واریس پا در طب سنتی
اگر رگها ریز باشند شبی 1 قاشق مربا خوری اسپند خوراکی با 1 لیوان آب خورده شود به مدت 40

شب ( اسپند را نباید اصلا جوید باید قورت داده شود ) .

اگر پیشرفت داشته و رگها درشت شده اند بعد از خوردن 40 شب اسپند باید 3 مرحله هر 2 هفته یک

بار بین رگهای واریسی زالو انداخته شود .

توجه :در این مدت 40 شب بهتر است غذاهای سرد کمتر خورده شود .

باید گفت که خواص شفابخش گوجه فرنگی از دانه های آن نشأت می گیرد. این دانه ها حاوی ماده اسیدی می باشند که مانندآسپرین بوده و خون را رقیق می کند. ( به عنوان ضد انعقاد عمل می کند)همچنین فلانوئیدهای موجود در گوجه قدرت شگفتی را به رگ های خونی می دهند.

منبع: نمناک

چهارشنبه ، ۹ خرداد ۱۳۹۷     ۹:۴۴ ق.ظ #


roya75zamani

Subscriber
2 پست0 تاپیک

خیلی خوب بود

چهارشنبه ، ۹ خرداد ۱۳۹۷     ۱۰:۱۵ ق.ظ #


roya75zamani

Subscriber
2 پست0 تاپیک

شاید خوردن  گوجه فرنگی برای بهبود واریس مناسب باشه ولی چون حساسیت های خاصی داره در بعضی افراد ب خصوص خانوم های باردار قبل از استفاده باید با پزشکشون مشورت بشه...

پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .