بوت کمپ و دوره جامع متخصص علم داده با پایتون

هر چقدر که از نظر زمانی جلوتر میریم سرعت و شتاب تولید داده ها بیشتر میشه و با افزایش این روند، این سوال پیش میاد که این داده ها کجا ذخیره میشن و چطوری مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرن؟ اینجاست که اسم علمی جدید و بسیار کاربردی به اسم داده کاوی اطلاعات یا Data Mining به میون میاد. داده کاوی یا Data Mining به زبان ساده یک روش حل مسئله است که کارش تحلیل حجم زیادی از داده ها است. شرکت های بزرگ از این روش برای به دست آوردن الگوهای تکراری که ما متوجه آن ها نیستیم از دل انبوهی از اطلاعات استفاده میکنن. اونها از این روش استفاده می کنن تا از اطلاعاتی که ممکنه هیچ کاربردی نداشته باشن، نتایج ارزشمندی رو کشف کنن. امروزه کسی که داده کاوی بلده، مثل یک پیشگو میمونه! میتونه بر اساس آمار و اطلاعاتی که داره روند افزایش نرخ بورس رو پیش بینی کنه، سلیقه و رفتار مشتری های یک فروشگاه بزرگ رو کشف کنه و به صورت کلی همه چیز رو در مورد آینده می دونه! دیتا ماینینگ علمیه که می تونه به همه جا و همه چیز سرک بکشه و از دل اون ها جواب همه سوالات مارو بده. امروزه اهمیت این علم توی شرکت‌های بزرگ به قدری شناخته شده است که قبل از هر کار و تصمیمی به اطلاعاتی که داده کاوی کردند، مراجه میکنن. اگر دوست داری به یک متخصص داده کاوی اطلاعات با زبان پایتون تبدیل بشی و با استفاده از اون توی بزرگترین شرکت ها مشغول به کار بشی، این دوره رو از دست نده.

چرا باید این دوره را بخرم؟

 • چون بزرگ ترین شرکت های ایران و جهان به متخصص داده کاوی نیازمندند.
 • چون ما دانشجوهای برترمون رو به شرکت های مطرح جهت استخدام معرفی می کنیم.
 • چون میتونی بعدش به کسب و کارهای مختلف مشاوره بدی
 • چون می تونی بعدش به صورت دورکار و فریلنسری درآمد داشته باشی.
 • چون یه فرصت ویژه برای کسب درامد و اشتغال پایداره و اگر استفاده نکنی شاید دیر شه!
میخوام بیشتر بدونم

اشتغال و درآمدزایی

کسانی که در دوره های متخصص سون لرن شرکت می کنند با هدف رسیدن به اشتغال و درآمدزایی آن را انتخاب می کنند. سرفصل های دوره مهمترین مباحثی هستند که در بازار کار نیاز به آنها دارید و میبایست تسلط کامل به آنها داشته باشید. به همین خاطر تمامی مباحث به صورت عملی و در قالب پروژه آموزش داده میشود تا شما بتوانید به نحو احسن با آن حوزه آشنا شوید. تعدادی از شرکت هایی که دانشجویان دوره های متخصص سون لرن در آنجا استخدام شده اند را در زیر مشاهد می کنید :

دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟

ابزارها و تکنولوژی های تدریس شده در این دوره

آموزش Tensorflow

آموزش Tensorflow

کتابخانه‌ی Tensorflow را بدون شک می‌توان یکی از برترین کتابخانه‌های موجود در یادگیری ماشین دانست. این کتابخانه که مبتنی بر عملیات پردازش گراف است می‌تواند طیف وسیعی از الگوریتم‌های حوزه‌ی علوم داده، از الگوریتم‌های ساده‌ی طبقه‌بندی گرفته تا شبکه‌های عصبی عمیق را پیاده‌سازی کند.
آموزش Scikit

کار با کتابخانه Scikit Learn

کتابخانه‌ی scikit learn یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین کتابخانه‌های موجود در حوزه‌ی علوم داده است که الگوریتم‌های مختلف در حوزه‌ی طبقه بندی، خوشه بندی، کاهش ابعاد، رگرسیون، تشخیص داده‌های پرت، کاهش ابعاد و انتخاب مدل در اختیار برنامه نویسان زبان پایتون قرار داده است.
آموزش Keras

آموزش Keras

یکی از کتابخانه‌هایی که چند سال است طرفداران زیادی پیدا کرده، کتابخانه‌ی Keras است. این کتابخانه به دلیل این که ساده‌سازی را در پیاده‌سازیِ الگوریتم‌ها و روش‌های مختلف، بلاخص شبکه‌های عصبی و شبکه‌های عصبی عمیق مد نظر قرار داده، استفاده کنندگان زیادی در این حوزه دارد.
آموزش PyTorch

PyTorch را حرفه ای یاد بگیرید!

PyTorch نیز یکی از کتابخانه‌های مطرح در حوزه‌ی داده کاوی و یادگیری عمیق است. این کتابخانه توانایی پیاده‌سازی بسیاری از الگوریتم‌ها و روش‌های داده کاوی، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق را داشته و کار را برای برنامه نویسان و متخصصین در حوزه‌ی تحقیقات و همچنین در حوزه‌ی صنعت، راحت می‌کند.
آموزش Gensim

آموزش کار با Gensim

کتابخانه‌ی Gensim یکی از کتابخانه‌های قدرتمند در حوزه‌ی پردازش زبان طبیعتی است. این کتابخانه توانایی پردازش به صورت موازی را بر روی زبان طبیعی داشته و الگوریتم‌های مختلف حوزه‌ی NLP (پردازش زبان طبیعی) و متن کاوی را برای برنامه نویسان زبان پایتون فراهم نموده است.
آموزش OpenAI_GYM

آموزش OpenAI GYM

کتابخانه‌ی GYM محصول Open AI کتابخانه‌ای است که می‌تواند محیط‌های عملیاتی را برای یادگیری تقویتی فراهم آورد. این کتابخانه توانایی مدل کردن محیط‌هایی را دارد که می‌توان توسط آن‌ها، الگوریتم‌های یادگیری تقویتی و یادگیری تقویتیِ عیمیق را پیاده سازی و اجرا کرد.
آموزش OpenCV

یادگیری OpenCV برای پردازش تصاویر

یکی از کتابخانه‌های قدیمی و قدرتمند در حوزه‌ی پردازش تصویر و پردازش ویدیو، کتابخانه‌ی OpenCV است. توسط این کتابخانه و ترکیب آن با کتابخانه‌های دیگر، مدل‌های قدرتمند و شاخصی را نمی‌توان در حوزه‌های مختلف تصویرکاوی و فیلم کاوی ساخت و آزمایش کرد.
آموزش Pandas

آموزش کتابخانه Pandas

کتابخانه‌ی Pandas کتابخانه‌ای قدرتمند و پر استفاده برای عملیات خواندن و دستکاری داده‌ها است. توسط این کتابخانه می‌توانیم داده‌ها به شکل‌های مختلف تبدیل کرده و به نوعی پیش پردازش داده انجام دهیم. همچنین این کتابخانه قدرت فراوانی در حوزه‌ی پردازش سری زمانی نیز دارد.
آموزش Numpy

آموزش کامل Numpy

یکی از مشهورترین کتابخانه‌های زبان پایتون، کتابخانه‌ی Numpy است. توسط این کتابخانه می‌توان عملیات پیچیده‌ی جبر خطی و ماتریسی را به صورت بهینه انجام داد. این کتابخانه در ترکیب با کتابخانه‌های مطرح دیگر نیز قرار دارد و از پر استفاده‌ترین کتابخانه‌های زبان پایتون است.
آموزش others

آموزش کار با کتابخانه‌ها و ماژول‌های کاربردیِ دیگر

در خلال درس‌ها و مباحث مختلف، به کتابخانه‌های دیگر نیز اشاره شده و از آن‌ها استفاده می‌شود. برای مثال کتابخانه‌هایی مانند Prophet برای پیش‌بینی سری‌های زمانی، NLTK جهت انجام عملیات پردازش متون، Scrapy برای خواندن داده‌ها به صورت ربات خزنده از وب‌سایت‌های مختلف، Matplotlib، Seaborn و D3JS برای مصورسازی داده‌ها و... هستند که هر کدام در خلال پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند

پیش نیازهای دوره چیست؟

برای ثبت نام در این دوره باید پیشنیازهای خاصی را داشته باشید. برخی از این پیشنیازها فنی (در صورت نیاز) و برخی غیر فنی هستند.
در صورتی که دوره پیش نیاز فنی داشته باشد، ما بسته پیشنیاز فنی را به شما خواهیم داد، در این بسته آنچه برای آماده شدن قبل از دوره نیاز دارید را به شما خواهیم داد و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
در عین حال پیش نیازهای غیر فنی مانند داشتن انگیزه و زمان کافی به مراتب از پیش نیازهای فنی مهمتر و ضروری ترند.
برای ثبت نام در دوره باید حتما پیشنیازهای زیر را داشته باشید :

 • داشتن وقت و انگیزه کافی
 • توانایی پرداخت هزینه دوره
 • آشنایی مقدماتی برای کار با رایانه
 • آشنایی مقدماتی با پایگاه داده و برنامه‌نویسی مزیت محسوب می‌شود

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی به دنبال دوره‌ای جامع در حوزه داده کاوی می‌گردند.
 • برنامه‌نویسانی که تمایل یه ورود به دنیای داده کاوی و یادگیری ماشین را دارند.
 • دیجیتال مارکترهایی که قصد دارند بهترین استفاده را داده ها و تحلیل آن ها داشته باشند.
 • افرادی که نیاز به می‌خواهند داده‌کاوی را از صفر شروع کرده و یه صورت عملی به یک متخصص علوم داده تبدیل شوند.
 • افرادی که با این حوزه آشنایی اولیه دارند و میخواهند حرفه ای و متخصص شوند.
 • افرادی که قبلا برنامه نویس هوش مصنوعی و داده کاوی بوده اند و میخواهند سطح دانش خود را افزایش دهند.
 • افرادی که نیاز به تجزیه و تحلیل کلان داده ها دارند.
 • افرادی که مایلند به صورت فریلنسری و از راه دور کسب درآمد داشته باشند.

این دوره مناسب شما نیست، اگر

 • زمان کافی برای یادگیری ندارید.
 • علاقه خاصی به علم داده کاوی و هوش مصنوعی ندارید و نمی خواهید از این طریف به کسب درآمد بپردازید.
 • پیشرفت شغلی و افزایش سطح دانش برنامه نویسی برایتان مهم نیست.
 • چالش پذیر نیستید.
 • علاقه به یادگیری زبان Python ندارید.
 • دوست دارید یک فرصت ویژه رو از دست بدهید.

مدرس دوره کیست؟

مسعود کاویانی
متخصص علوم داده و یادگیری ماشین
 • مدیر فنی سامانه تلویزیون اینترنتی پارس‌پک
 • مدیر واحد داده کاوی سامانه خبرفارسی
 • بنیان‌گذار پروژه آموزشی چیستیو (chistio.ir)
 • برنامه‌نویس سیستم‌های هوش مصنوعی و داده کاوی در پروژه‌های راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و سامانه هوشمند دانشگاهی ترنج (دانشگاه تهران، اصفهان، یزد، اراک)
 • مدرس و مشاور شرکت‌های نرم‌افزاری در حوزه داده و هوش تجاری
 • دارنده مدال کارآفرینی از شرکت گوگل و کاربر برتر ماه وب‌سایت stackoverflow در بخش داده‌کاوی

محل برگزاری

تهران - روبروی مترو صادقیه - ۲۰ متری ولیعصر - کوچه اعتمادیان - پلاک ۴۶ - طبقه ۵ - واحد ۱۷
(۵ دقیقه پیاده روی تا مترو صادقیه)

مسیریابی با :    

سوالی دارید؟

برای تماس می تونید روی شماره زیر کلیک کنید

۰۲۱-۴۴۰۲۰۴۸۲ (ساعات پاسخگویی: ۱۰ صبح الی ۶ عصر)
7Learn Map

زمانبندی دوره

شروع دوره
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
جلسه معارفه دوره
روزهای برگزاری
دوشنبه ها و پنج شنبه ها
ساعت ۱۷ الی ۲۰
طول دوره
۹۰ ساعت آموزش
۳۰ جلسه ۳ ساعته

پشتیبانی و پاسخگویی ویژه

مشاوره حضوری اختصاصی
پشتیبانی در گروه تلگرام دوره
وبینار و جلسات لایو اینستاگرام

سوالات متداول

ما قبول داریم که قیمت دوره کمی بالاست، ولی شما در این دوره نکات و تجربیاتی را خواهید آموخت که فقط در این دوره قرار دارد و اگر از آنها استفاده کنید خیلی سریع می تونید شروع به کسب درامد کنید و حتی چندین برابر هزینه دوره رو بدست بیارید. لازمه بدونید که فقط از ۳-۴ دوره متخصص سون لرن بیش از ۵۰ نفر در شرکت های مختلف استخدام شدند و هزینه دوره رو در دو ماه اول استخدام خود بدست آوردند. هزینه ای که برای این دوره می پردازید یک سرمایه گذاری برای آینده شماست.
در نهایت ما شرایط پرداخت رو برای شما تسهیل کردیم و شما می تونید به صورت اقساطی در دوره ثبت نام کنید.

شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.

در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.

آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.

حداقل ۵ آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.

در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند

بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.

در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.

برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های فنی (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های فنی در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. در مورد مهارت های نرم و رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پکیج و خدمات دریافتی بعد از ثبت نام

بعد از تکمیل فرم ثبت نام ما حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری با شما تماس خواهیم گرفت و علاوه بر مشاوره رایگان، برای مصاحبه تلفنی و یا حضوری هماهنگ و اقدام خواهیم کرد. در صورتی که پیشنیاز های دوره را داشته باشید و مصاحبه شما موفقیت آمیز باشد، می توانید در این دوره ثبت نام کنید. در این صورت بلافاصله پس از اولین پرداختی شما، ثبت نامتان قطعی خواهد شد و ما خدمات زیر را به شما ارائه خواهیم داد:

 • اضافه شدن شما به لیست دانشجویان دوره متخصص علم داده با پایتون
 • پیوستن شما به گروه پشتیبانی ویژه دوره
 • فعال شدن پنل دوره و آزمون تعین سطح جهت مشاوره برای آماده سازی و جهت دهی شما
 • ارائه بسته پیشنیاز فنی دوره، یک ماه قبل از شروع دوره
 • تحویل منابع کمک آموزشی و تعهدنامه حقوق طرفین به شما در جلسه اول
 • گروه بندی شما و تیم سازی تا جلسه سوم (تیم خود را خواهید شناخت)
 • تضمین بازگشت کامل وجه بدون پیش شرط، تا جلسه ۵ دوره
 • برگزاری جلسات آموزشی حضوری به همراه پذیرایی در تایم استراحت (مخصوص دانشجویان حضوری)
 • قرار دادن ویدیوی جلسات در پنل دوره حداکثر تا 48 ساعت کاری بعد از برگزاری کلاس
 • دریافت کد دسترسی برای مشاهده ویدیوهای دوره
 • سه ماه پشتیبانی ویژه بعد از اتمام جلسات حضوری
 • معرفی دانشجویان برتر دوره به شرکت های نیازمند نیرو جهت استخدام
 • ارائه یک ماه پشتیبانی ویژه در ابتدای استخدام دانشجویان (در صورتی که تا پایان سال 1399 استخدام شوند)
 • برگزاری حداقل ۵ ازمون در بازه پشتیبانی دوره، تصحیح و رتبه دانشجویان
 • ارائه تمرین ها و چالش های متعدد در طول دوره
 • پیگیری وضعیت دانشجو در طول دوره (حداقل ۳ مرتبه در تا پایان زمان پشتیبانی دوره)
 • معرفی منابع و کتاب های مورد نیاز برای ارتقاء سطح دانشجو
 • ارائه گواهی شرکت در دوره (برای دانشجویانی که حداقل ۷۰% نمره آزمون ها را دریافت کرده باشند)
 • دریافت دو ساعت مشاوره اختصاصی رایگان با مدرس دوره (لازم به ذکر است هزینه هر ساعت مشاوره با ایشان به صورت عادی مبلغ ۷۰۰ هزار تومان می باشد)
 • ارائه آموزش های لازم برای آمادگی مصاحبه استخدامی، مشاوره و راهنمایی دقیق در مورد فرصت های کسب درآمد

مبلغ سرمایه گذاری

آنچه برای آموزش و کسب مهارت خرج می کنید، هزینه نیست، بهترین سرمایه گزاری برای ساخت آینده ای بهتر است.

تکمیل ظرفیت
ثبت نام حضوری *
نقدی : 5.99 میلیون تومان
قسطی : 6 قسط 998 هزار تومان
ثبت نام غیرحضوری *
نقدی : 3.99 میلیون تومان
قسطی : 4 قسط 997 هزار تومان

:: ثبت نام فقط به صورت غیر حضوری (با ظرفیت محدود) امکان پذیر است.

* ظرفیت دوره حضوری فقط 28 نفر است.

* دانشجویان غیرحضوری همه خدمات دانشجویان حضوری (به جز مواردی که وابسته به حضور در کلاس است) را دریافت خواهند کرد. این عزیزان ویدیوهای جلسات را حداکثر تا 24 ساعت پس از برگزاری دریافت خواهند کرد و در بقیه خدمات از جمله پشتیبانی، مشاوره، تمرین و آزمون و ... با دانشجویان حضوری تفاوتی ندارند.

چطور برای ثبت نام اقدام

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام نهایی گرفته اید و یا اینکه همچنان سوال هایی در ذهنتان دارید می توانید از زیر اقدام نمایید:

هنوز سوال و یا نیاز به مشاوره داری؟
ما به صورت اختصاصی و کاملا صادقانه پاسخ سوالات شما را می دیم. می تونی همین الان برای مشاوره و پیش ثبت نام رایگان اقدام کنید:
مشاوره و پیش ثبت نام رایگان
تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی؟
اگر تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی و انگیزه، زمان و پیشنیازهای فنی دوره رو داری می تونی همین الان با پرداخت مستقیم و سریع، ثبت نامت رو نهایی کنی :
پرداخت و ثبت نام نهایی