آکادمی سون لرن دوره پروژه محور لاراول کاربردی

خیلی از افرادی که وارد دنیای برنامه نویسی میشوند کلاس های مختلفی را انتخاب میکنند برای یادگیری اون مبحث و یا کتاب ها و آموزش های ویدیویی خیلی زیادی در مورد اون زبان برنامه نویسی و یا فریمورک مشاهده میکنند و سعی میکنند مفاهیم اون زبان و فریمورک را یاد بگیرند . بعد از مدتی که خود را با یک دانش خوب اما تئوری روبرو میبینند به فکر ایجاد و تکمیل یک پروژه می افتند و دقیقا مشکل از همین نقطه آغاز میشود، در این مرحله اصلا نمیدونن که به چه صورت باید زیر ساخت پروژه خود را بسازند و یا اینکه اصلا از کجا باید شروع کنند . هدف و تمرکز اصلی این دوره برروی کاربردی بودن آن میباشد به صورتی که افراد بعد از پایان این دوره خیلی راحت بتوانند زیرساخت پروژه های مختلف را ایجاد کنند و پروژه های خود را با رعایت تمامی Best Practice ها جلو ببرند و آنها را به اتمام برسانند .این دوره شامل ۱۲ پروژه کاربردی میباشد که در هر جلسه یک پروژه به صورت کامل از صفر تا صد برنامه نویسی خواهد شد تا دانشجو بتواند با روند ایجاد و تکمیل پروژه به صورت کامل آشنا شود . همچنین تقسیم بندی پروژه ها و طراحی آن ها به صورتی انجام شده است که بتوانیم پروژه های مختلف را به همدیگر متصل کنیم و از یک پروژه در پروژه دیگر استفاده کنیم. همچنین در روند انجام پروژه با بسیاری از الگوهای طراحی و مفاهیم Clean Code و همچنین Best Practice های طراحی و کدنویسی آشنا خواهیم شد و آنها را در پروژه های خود استفاده خواهیم کرد .

چرا باید این دوره را بخرم؟

 • چون می تونی لاراول رو به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور یاد بگیری
 • توی این دوره می تونی به صورت کامل با روند ایجاد و طراحی پروژه های مختلف آشنا بشی
 • درگیر شدن با چالش های نوشتن برنامه های واقعی رو تجربه کنی
 • پیاده سازی ۱۲ پروژه کاربردی و مورد نیاز تمامی شرکت ها
 • آشنایی کامل با متدهای Clean Code و الگوهای طراحی برای پیاده سازی برنامه های قابل توسعه
 • کسب مهارت استفاده از Best Practice ها در طراحی پروژه های واقعی
 • کسب مهارت در زمینه API نویسی و استفاده از API های مختلف
 • چون ما دانشجوهای برترمون رو به شرکت های مطرح جهت استخدام معرفی می کنیم.
 • چون میتونی بعدش ایده های خودت رو اجرایی کنی.
 • چون می تونی بعدش به صورت دورکار و فریلنسری درآمد داشته باشی.
 • چون یه فرصت ویژه برای کسب درامد و اشتغال پایداره و اگر استفاده نکنی شاید دیر شه!
میخوام بیشتر بدونم

اشتغال و درآمدزایی

کسانی که در دوره های متخصص سون لرن شرکت می کنند با هدف رسیدن به اشتغال و درآمدزایی آن را انتخاب می کنند. سرفصل های دوره مهمترین مباحثی هستند که در بازار کار نیاز به آنها دارید و میبایست تسلط کامل به آنها داشته باشید. به همین خاطر تمامی مباحث به صورت عملی و در قالب پروژه آموزش داده میشود تا شما بتوانید به نحو احسن با آن حوزه آشنا شوید. تعدادی از شرکت هایی که دانشجویان دوره های متخصص سون لرن در آنجا استخدام شده اند را در زیر مشاهد می کنید :

دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟

سرفصل های دوره

a. سیستم اطلاع رسانی یکی از مهمترین سیستم های هر پروژه میباشد زیرا اکثر اتفاقاتی که در سیستم رخ میدهد نیاز به این دارد که به مدیر سایت و یا کاربران اطلاع رسانی شود به همین دلیل شروع دوره با یک پروژه کامل اطلاع رسانی با قابلیت های زیر خواهد بود .

Project پروژه : قابلیت ارسال ایمیل

Project پروژه : قابلیت ارسال SMS

Project پروژه : استفاده از Queue برروی Redis برای ارسال Notification

Project پروژه : قابلیت ثبت ارسال Notification ها براساس سیستم Event/Listener

سیستم ورود و ثبت نام در هر پروژه نقش بسیار ویژه و اساسی را دارد و همچنین تامین امنیت سیستم ورود و ثبت نام یکی دیگر از مهترین قسمت هایی میباشد که هنگام طراحی این سیستم باید به آن توجه کرد . همچنین روز به روز روش های جدیدتر و ساده تری برای ورودو ثبت نام کردن کاربر ابداع میشود که در این جلسه سعی تمامی این موارد را با هم پیاده سازی خواهیم کرد .

Project پروژه : قابلیت ثبت نام با گوگل

Project پروژه : قابلیت بازیابی رمز عبور

Project پروژه : قابلیت تایید ایمیل

Project پروژه : قابلیت ورود با Magic Link

Project پروژه : قابلیت استفاده از reCAPTCHA گوگل

Project پروژه : پیاده سازی احراز هویت ۲ مرحله ای

همانطور که میدانید با توجه به گسترده شدن وب و پیاده سازی خیلی از کسب و کارها در فضای وب نیاز میباشد که هر کدام از مدیران و اعضای شرکت نقش کاربری خاصی در وب سایت داشته باشند ، به عنوان مثال کارمند بخش انبارداری نباید بتواند به بخش پشتیبانی سایت دسترسی داشته باشد و یا بخش پشتیبانی سایت نباید دسترسی به بخش مالی سایت داشته باشد، به همین دلیل ما در سایت خود نیاز به یک سیستم مدیریت دسترسی داریم تا بتوانیم سطح دسترسی کاربران را مشخص کنیم .

یکی از حساس ترین قسمت های هر سیستم بخش پرداخت میباشد ، بخشی که باید به صورت کامل تمامی موارد امنیتی رعایت شود و همچنین باید مدیریت خطاها به صورت کامل انجام شود تا مشکلی در هنگام روند پرداخت پیش نیاید ، در این جلسه تمامی این موارد را با استفاده از Best Practice ها پیاده سازی خواهیم کرد .

Project پروژه : مدیریت سبد خرید با استفاده از Cookie

Project پروژه : امکان پرداخت به روش های مختلف مانند نقدی ، درگاه پرداخت ، کارت به کارت

Project پروژه : قابلیت اعمال کد تخفیف برروی خرید

Project پروژه : Rollback کردن تمامی عملیات های انجام شده در صورت شکست پرداخت

Project پروژه : اطلاع رسانی به کاربر از طریق سیستم اطلاع رسانی

Project پروژه : اطلاع رسانی به صورت RealTime در پنل ادمین

a. سیستم اعمال کد تخفیف یکی از سیستم هایی میباشد که جدیدا در بین سیستم های فروش آنلاین باب شده است و به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا نحوه پیاده سازی این سیستم را به صورت کامل در یک جلسه آموزش دهیم .

Project پروژه : پنل ادمین جهت ثبت کردن کد تخفیف

Project پروژه : قابلیت ایجاد Expire Time

Project پروژه : قابلیت ایجاد سقف مبلغ برای کد تخفیف

Project پروژه : قابلیت اعمال کردن کد تخفیف به یک یوزر خاص

Project پروژه : اعمال کد تخفیف برروی محصولات یک دسته بندی

Project پروژه : اعمال کد تخفیف به سیستم پرداخت

یکی از سرویس های جالب و جذاب سیستم های فروش قسمت صدور فاکتور میباشد . در این جلسه به شما خواهیم آموخت که به چه صورت میتوانید برای محصولات خود فاکتور PDF صادر کنید و آن ها را برای کاربران خود ارسال کنید .

Project پروژه : امکان صدور فاکتور در پنل ادمین

Project پروژه : امکان اعمال فاکتور برروی یک یوزر خاص

Project پروژه : اطلاع رسانی به یوزر بعد از صدور فاکتور

Project پروژه : ایجاد فایل PDF فاکتور و ارسال آن به کاربر از طریق ایمیل

Project پروژه : امکان مشاهده فاکتور در پنل کاربر و پرداخت صورتحساب

سرویس آپلود همیشه یکی از جذابترین و مهمترین سرویس های هر سیستم میباشد، در کنار این رعایت نکردن موارد امنیتی در هنگام پیاده سازی این سرویس باعث خواهد شد که سیستم ما در معرض حملات زیادی قرار گیرد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا یک سیستم آپلود بهینه و امن را پیاده سازی کنیم .

Project پروژه : امکان آپلود فایل های تصویر – ویدیو – فشرده

Project پروژه : دریافت زمان فایل های ویدیویی به صورت اتوماتیک با کتابخانه FFMPEG

Project پروژه : ذخیره فایل ها براساس نوع فایل در دایرکتوری های جداگانه

Project پروژه : ایجاد یک فایل منیجر جهت مدیریت کردن و مشاهده فایل ها

Project پروژه : قابلیت حذف و دانلود فایل ها با استفاده از فایل منیجر

پشتیبانی از کاربران یکی از موارد مهمی میباشد که باعث میشود کاربران به وب سایت شما وفاداری بیشتری داشته باشند و همچنین بتوانند بهتر از خدمات وب سایت شما استفاده کنند. برای این مورد نیاز میباشد که یک سیستم پشتیبانی کامل برروی وب سایت خود داشته باشید تا بتوانید به کاربران خود سرویس دهید.

Project پروژه : قابلیت ارسال Ticket به بخش های مختلف سیستم پشتیبانی

Project پروژه : قابلیت اولویت بندی Ticket ها

Project پروژه : قابلیت ارسال Notification به کاربر هنگام پاسخ دادن به Ticket

Project پروژه : قابلیت اضافه کردن فایل به Ticket

Project پروژه : نمایش Ticket ها در پنل ادمین و پاسخ به آن

Project پروژه : امکان مشاهده Ticket های ارسال شده در پنل کاربر

Project پروژه : بسته شدن اتوماتیک تیکت ها بعد از یک زمان مشخص

یکی از مواردی که خیلی از شرکت ها هنگام درخواست نیرو بیان میکنند مبحث RESTful API هستش . مبحثی که حتی خیلی از برنامه نویس هایی که چند سال سابقه برنامه نویسی هم دارند خیلی با اون آشنا نیستند و نمیتوانند به خوبی این مورد را پیاده سازی کنند . در این جلسه به صورت کامل از تمامی ابزارهای لاارول برای پیاده سازی این مورد استفاده خواهیم کرد و همچنین برای این سرویس خود به صورت کامل تست هم مینویسیم تا با مفاهیم Test Driven Development هم به صورت کامل آشنا شوید .

Project پروژه : کار با API Resource ها در لاراول

Project پروژه : صفحه بندی اطلاعات در API

Project پروژه : احراز هویت با JWT در لاراول

Project پروژه : کار با JSON در لاراول

Project پروژه : آشنایی با TDD و Unit Test در لاراول و نوشتن تست برای API

خیلی از مواقع شما برای پروژه های خود نیاز دارید که از یک API خارجی استفاده کنید و به همین خاطر باید مستندات مربوط به اون API را مطالعه کنید تا بتوانید نیازهای خودتان را برطرف کنید . در این پروژه ما یک وب سایت نمایش ویدیو داریم که در آن برای نمایش ویدیوها در وب سایتمان از API آپارات استفاده خواهیم کرد .

در این جلسه به کمک یکدیگر یک سیستم پرسش و پاسخ طراحی خواهیم کرد و به نسبت فعالیت کاربران در این سیستم به آنها امتیاز خواهیم داد و کاربران نسبت به امتیازات خود میتوانید مدال ها وامکانات بیشتری از سایت دریافت کنند .

Project پروژه : پیاده سازی یک سیستم پرسش و پاسخ ( فروم )

Project پروژه : امتیازدهی به کاربران براساس فعالیت در انجمن

Project پروژه : ایجاد مدال در پنل کاربری

Project پروژه : اعمال کردن مدال به کاربران بعد از رسیدن به امتیاز مربوطه

یکی از پرچالش ترین و جذابترین مباحث دنیای برنامه نویسی مربوط به سیستم های Real-time میباشد که در این جلسه ما وارد دنیای Real-time خواهیم شد و با استفاده از کتابخانه Socket.io یک سیستم چت آنلاین را به صورت کامل با یکدیگر پیاده سازی خواهیم کرد

با آپدیت مادام العمر سون لرن، همیشه به روز باش

همانطور که می دانید امروزه سرعت پیشرفت فناوری بیش از پیش در حال زیاد شدن است و هر روزه شاهده ظهور و تکامل تکنولوژی های جدید در دنیای برنامه نویسی هستیم. بنابراین اگر بخواهیم در این بازار پر رونق با دیگران رقابت کنیم، حتما باید به روز باشیم. اگر می خواهید در دنیای برنامه نویسی به یک متخصص تبدیل شوید، باید همیشه مجهز به آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باشید. به همین دلیل تمام دوره های آکادمی سون لرن دارای آپدیت و بروزرسانی مادام العمر هستند. این بروزرسانی ها برای شما دانشجویان این دوره ها به مدت 6 ماه کاملا رایگان خواهند بود. پس با شرکت در هر یک از این دوره ها خیالتان از بابت بروز بودن و یادگیری جدیدترین تکنیک ها و مباحت آموزشی راحت باشد.

با آپدیت مادام العمر سون لرن، همیشه به روز باش

مستقیم به بازارکار معرفی شو

ما در سون لرن اعتقاد داریم که آموزش ها باید مهارت محور و منطبق با نیاز بازار کار باشند، بنابراین همواره در حال شناسایی دانشجویان مستعد در این زمینه هستیم. شما در دوره های آموزشی سون لرن، در طول دوره بر اساس فعالیت های علمی و تجربی تان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرید. این امتیاز که به طور مخفف XP گفته می شود در واقع نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی شما است. در انتهای دوره دانشجویان برتر دوره شناسایی و زمینه اشتغال آن ها با معرفی به شرکت های معتبر نیازمند نیرو فراهم می شود.

مستقیم به بازارکار معرفی شو

گارانتی بازگشت وجه به صورت کامل

ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های سون لرن را تضمین می کنیم. با این حال برای تمامی دوره های آکادمی سون لرن گارانتی بازگشت وجه 30 روزه در نظر گرفته ایم. یعنی در طول این زمان اگر کمتر از یک سوم دوره را طی کرده باشید و به هر دلیلی تصمیم به انصراف از دوره گرفتید، هزینه دوره به صورت کامل به شما پس داده خواهد شد.

گارانتی بازگشت وجه به صورت کامل

آموزش آنلاین تعاملی بهتر از کلاس های حضوری

یکی از مشکلاتی که در کلاس های غیر حضوری برای دانشجویان ایجاد می شود، نداشتن تمرکز و تمایل به پیگیری دوره است. اما ما در آکادمی سون لرن این مشکل را برطرف کرده ایم و در طول مشاهده ویدئوهای آموزشی از شما سوال هایی درباره موارد آموزش داده شده می پرسیم که اگر قادر به پاسخ نباشید امکان ادامه آموزش را نخواهید داشت. البته ما در این مرحله شما را تنها نمی گذاریم. با شما در ارتباط خواهیم بود و تا مشکل را برطرف نکنیم و مطمئن نشویم که به طور کامل متوجه مطلب شده اید تماسمان را با شما قطع نمی کنیم. پس در این مسیر خیالتان راحت باشد که ما شما را هرگز شما را به حال خود رها نمی کنیم و لحظه به لحظه در حال رصد و آزمایش شما هستیم تا مطمئن شویم آنچه را که لازم است یاد گرفته اید.

آموزش آنلاین تعاملی بهتر از کلاس های حضوری

لحظه به لحظه از پیشرفت خودت آگاه باش

معمولا یکی از دلایلی که دانشجویان را در مسیر آموزش و یادگیری با نامیدی و سردرگمی مواجه می کند، نبود گزارشی دقیق از وضعیت فعلی آن ها است. زیرا در دوره های آموزشی که به صورت سنتی برگزار می شوند، دانشجویان نمی توانند تعریف دقیقی از وضعیت رشد خود داشته باشند، اما در آکادمی سون لرن، شما می توانید لحظه به لحظه وضعیت پیشرفت و رشد خود را مورد بررسی قرار دهید و جایگاه خود را با سایر دانشجویان مقایسه کنید.

لحظه به لحظه از پیشرفت خودت آگاه باش

سیستم پرسش و پاسخ: بی جواب نخواهید ماند

علاوه این هر زمان سوالی برای شما ایجاد شود، مدرسین آماده پاسخگویی خواهند بود و فقط کافی است سوالات خود را زیر ویدئوها مطرح کنید. تمام فراگیران به تمام سوالات پرسیده شده دسترسی خواهند داشت و امکان پاسخگویی برای آن ها فراهم است. همچنین می توانید فروم هایی جهت اشتراک مطالب مختلفی که در ذهنتان دارید ایجاد کنید. ما در دوره های اکادمی سون لرن تلاش کرده ایم فضایی مشارکتی شبیه کلاس های حضوری را برای شما فراهم کنیم.

سیستم پرسش و پاسخ: بی جواب نخواهید ماند

پروژه بزنید و یاد بگیرید

تمرکز در دوره های آکادمی سون لرن تنها بر مسائل تئوری نیست و تمام سرفصل های آموزشی منطبق با نیاز بازارکار هستند. به همین دلیل برای شما پروژه هایی را در نظر گرفته ایم که باید آن ها را با همفکری مدرس پیش ببرید. این مرحله برای آزمایش مهارت های شما در عمل درنظر گرفته شده. همچنین در پایان دوره، شما پروژه هایی اجرا شده برای ارائه به عنوان نمونه کار خواهید داشت. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما در پایان دوره به یک متخصص تبدیل شده اید که آماده حضور در محیط کار است.

پروژه بزنید و یاد بگیرید

با اساتید خود مستقیم در ارتباط باشید

اگر همه آن چه در بالا گفتیم برای شما کافی نیست و علاقه دارید که به صورت زنده و مستقیم با مدرس در ارتباط باشید، اصلا نگران نباشید ما فکرش را کرده ایم. در طول دوره وبینارهای متعدد پرسش و پاسخ برگزار خواهیم کرد. در این وبینار ها تمام فراگیران سوالات خود را مطرح می کنند و مدرس موظف به پاسخگویی دقیق به آن ها خواهد بود.

با اساتید خود مستقیم در ارتباط باشید

خیالت از بابت پشتیبانی راحت باشه

دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا ۳ ماه پس از اتمام دوره هم برقرار خواهد بود. همچنین در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام شما گردد، ما در یک ماه اول استخدام پشتیبانی خود را برای شما عزیزان ادامه خواهیم داد تا در ابتدای شروع به کار پشتتان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشید.

خیالت از بابت پشتیبانی راحت باشه

بورسیه سون لرن : تا آخر مسیر در کنارتیم

ما در سون لرن حمایت از دانشجویان موفق و با انگیزه را وظیفه خود می دانیم. به این منظور تصمیم گرفتیم که 3 نفر از دانشجویان برتر هر فصل را بورسیه آموزشی کنیم. این دانشجویان برای ادامه مسیر پیشرفت خود مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت و به همین منظورحساب آکادمی آن ها تا سقف 2 میلیون تومان شارژ خواهد شد که تصمیم گیری برای چگونگی استفاده از این مبلغ برعهده خودشان خواهد بود.

بورسیه سون لرن : تا آخر مسیر در کنارتیم

گواهینامه معتبر دریافت کن

درست است که در حوزه فناوری تاکید زیادی بر مدرک نیست اما شما اگر موفق به گذراندن کامل دوره و آزمون های موسسه شوید می توانید مدرک دوره را دریافت کنید که نشان دهنده سطح مهارت های شما و تاییدیه ای از طرف مجموعه سون لرن برای شما است.

گواهینامه معتبر دریافت کن

پیش نیازهای دوره چیست؟

برای ثبت نام در این دوره باید پیشنیازهای خاصی را داشته باشید. برخی از این پیشنیازها فنی و برخی غیر فنی هستند.
ما در بسته پیشنیاز فنی، آنچه برای آماده شدن قبل از دوره نیاز دارید را به شما خواهیم داد و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
در عین حال پیش نیازهای غیر فنی مانند داشتن انگیزه و زمان کافی به مراتب از پیش نیازهای فنی مهمتر و ضروری ترند.
برای ثبت نام در دوره باید حتما پیشنیازهای زیر را داشته باشید :

 • داشتن وقت و انگیزه کافی
 • توانایی پرداخت هزینه دوره
 • آشنایی با وب و اینترنت
 • آشنایی مطلوب با فریمورک لاراول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی که با این حوزه آشنایی اولیه دارند و میخواهند حرفه ای و متخصص شوند.
 • افرادی که قبلا برنامه نویس بوده اند و میخواهند سطح دانش خود را افزایش دهند.
 • کسانی که به دنبال چالش های جدید در کدنویسی هستند
 • کسانی که می خواهند سطح شغلی و کاری خود را ارتقا دهند
 • کسانی که دانش خوبی در زمینه برنامه نویسی دارند ولی نمیداند به چه صورت باید از آن استفاده کنند

این دوره مناسب شما نیست، اگر

 • زمان کافی برای یادگیری ندارید.
 • علاقه خاصی به دنیای وب و کسب و کار از این طریق ندارید.
 • پیشرفت شغلی و افزایش سطح دانش برنامه نویسی برایتان مهم نیست.
 • چالش پذیر نیستید.
 • دوست دارید یک فرصت ویژه رو از دست بدهید.
 • کسانی که علاقه به فریمورک لاراول ندارند
 • کسانی که با فریمورک لاراول آشنا نیستند

مدرس دوره کیست؟

مهرداد سامی
برنامه نویس ارشد لاراول در سون لرن
 • کارشناس فناوری اطلاعات
 • برنامه نویس بک اند در شرکت دلسا
 • ۲ سال سابقه برنامه نویسی فریلنسری
 • سابقه ۴ سال برنامه نویسی PHP
 • مدرس دوره لینوکس برای برنامه نویسان با بیش از ۱۹۰ نفر دانشجو
 • با سابقه بیش از ۶۰۰۰ ساعت کدنویسی حرفه ای لاراول

زمانبندی دوره

شروع دوره
شنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
طول دوره
۷۲ ساعت آموزش
در ۴ ماه
نوع برگزاری
ویدیویی - تعاملی
در آکادمی سون لرن

پشتیبانی و پاسخگویی ویژه

پشتیبانی فعال در انجمن دوره
کانال اطلاع رسانی تلگرام
وبینار و جلسات لایو اینستاگرام

سوالات متداول

ما قبول داریم که قیمت دوره کمی بالاست، ولی شما در این دوره نکات و تجربیاتی را خواهید آموخت که فقط در این دوره قرار دارد و اگر از آنها استفاده کنید خیلی سریع می تونید شروع به کسب درامد کنید و حتی چندین برابر هزینه دوره رو بدست بیارید. لازمه بدونید که فقط از ۳-۴ دوره متخصص سون لرن بیش از ۵۰ نفر در شرکت های مختلف استخدام شدند و هزینه دوره رو در دو ماه اول استخدام خود بدست آوردند. هزینه ای که برای این دوره می پردازید یک سرمایه گذاری برای آینده شماست.
در نهایت ما شرایط پرداخت رو برای شما تسهیل کردیم و شما می تونید به صورت اقساطی در دوره ثبت نام کنید.

شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.

در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

به صورت میانگین تا 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.

آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.

حداقل ۵ آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.

در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند

بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.

در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.

برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های فنی (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های فنی در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. در مورد مهارت های نرم و رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مبلغ سرمایه گذاری

آنچه برای آموزش و کسب مهارت خرج می کنید، هزینه نیست، بهترین سرمایه گزاری برای ساخت آینده ای بهتر است.

مبلغ سرمایه گزاری
نقدی : 2.39 میلیون تومان
قسطی : 3 قسط 796 هزار تومان

چطور برای ثبت نام اقدام

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام نهایی گرفته اید و یا اینکه همچنان سوال هایی در ذهنتان دارید می توانید از زیر اقدام نمایید:

هنوز سوال و یا نیاز به مشاوره داری؟
ما به صورت اختصاصی و کاملا صادقانه پاسخ سوالات شما را می دیم. می تونی همین الان برای مشاوره و پیش ثبت نام رایگان اقدام کنید:
مشاوره و پیش ثبت نام رایگان
تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی؟
اگر تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی و انگیزه، زمان و پیشنیازهای فنی دوره رو داری می تونی همین الان با پرداخت مستقیم و سریع، ثبت نامت رو نهایی کنی :
پرداخت و ثبت نام نهایی