آکادمی سون لرن متخصص جاوااسکریپت

با جرات می توان گفت جاوااسکریپت در چند سال اخیر رتبه اول دنیا در استفاده را به خود اختصاص داده است و این موضوع به ابزارها و فریمورک های محبوبی مربوط می شود که در حول این زبان ایجاد شده اند، در کل دنیا بازار مناسبی برای توسعه دهندگان و متخصصین این زبان شکل گرفته است که کشور ما هم قطعا از این قاعده مستثنی نبوده. با یادگیری خوب و اصولی جاوااسکریپت و کتابخانه ها و فریمورک های آن می توان به عنوان یک توسعه دهنده فول استک در بازار کار شغل مناسبی پیدا کرد، چون با یادگیری مباحثی مانند React می توان در بخش Frontend و با React Native در بخش موبایل و هم چنین با ابزار های ساده ای مانند Electron می توان برای دسکتاپ کدنویسی کرد و از ابزار هایی مانند NodeJS و Express می توان برای توسعه در سمت سرور استفاده کرد.هدف ما در این دوره متخصص جاوااسکریپت انتقال درست مفاهیم پایه ای این زبان و یادگیری اصولی ابزار ها و فریمورک های گفته شده می باشد.در ابتدای دوره شما مفاهیم اصلی زبان جاوااسکریپت را یاد خواهید گرفت و سپس مرحله به مرحله ابزار های مورد نظر را خواهید آموخت.در هر مرحله با پروژه ها و تمرین های مختلف سعی خواهد شد دانشجو در دوره درگیر شود تا مهارتی قابل قبول برای توسعه کدهای جاوااسکریپت را کسب کند.

چرا باید این دوره را بخرم؟

 • چون می تونی جاوااسکریپت رو به صورت اصولی یاد بگیری و در فریمورک ها و ابزارهای اون متخصص بشی
 • چون جاوااسکریپت در سال های اخیر بیشترین رشد و تقاضا در بازار کار رو به خودش اختصاص داده .
 • با یک زبان برنامه نویسی می تونی یک برنامه نویس فول استک و همه فن حریف باشی.
 • با یک زبان برنامه نویسی می تونی برنامه های وب در بخش فرانت و بک اند و موبایل و دسکتاپ تولید کنی.
 • چون خیلی از شرکت های نرم افزاری به شما نیاز دارن.
 • چون میتونی بعدش ایده خودت رو اجرایی کنی.
 • چون دوست نداری درگیر شرکت ها و برنامه نویس های بدقول بشی.
 • چون می تونی با یادگیری جاوا اسکریپت مشغول به کسب درآمد دلاری بشی
 • چون می تونی بعدش به صورت دورکار و فریلنسری درآمد داشته باشی.
میخوام بیشتر بدونم

اشتغال و درآمدزایی

کسانی که در دوره های متخصص سون لرن شرکت می کنند با هدف رسیدن به اشتغال و درآمدزایی آن را انتخاب می کنند. سرفصل های دوره مهمترین مباحثی هستند که در بازار کار نیاز به آنها دارید و میبایست تسلط کامل به آنها داشته باشید. به همین خاطر تمامی مباحث به صورت عملی و در قالب پروژه آموزش داده میشود تا شما بتوانید به نحو احسن با آن حوزه آشنا شوید. تعدادی از شرکت هایی که دانشجویان دوره های متخصص سون لرن در آنجا استخدام شده اند را در زیر مشاهد می کنید :

دانشجویان سابق متخصص سون لرن کجا استخدام شدند؟

سرفصل های دوره

در این گام شما زبان جاوااسکریپت پایه را یاد خواهید گرفت. برای توسعه برنامه های مبتنی بر جاواسکریپت و استفاده از فریمورک ها و کتابخانه های مختلف نیاز دارید تا به خوبی خود زبان جاوااسکریپت را درک کنید و شما در این گام به این هدف خواهید رسید.

Project پروژه : پروژه اول : کدنویسی ماشین حساب ساده

Project پروژه : پروژه دوم : کدنویسی بازی نقشه گنج

Project پروژه : پروژه سوم : کدنویسی برنامه paint

Project پروژه : پروژه چهارم : طراحی و کدنویسی form builder

Project پروژه : پروژه پنجم : کدنویسی Modal

Project پروژه : پروژه ششم : کدنویسی اسلایدر سفارشی

کتابخانه React که امروزه جزء ابزارهای پرطرفدار در طراحی وب و برنامه های کاربردی وب محسوب می شود دارای نکات و تکنیک های زیادی برای توسعه می باشد که در این گام شما با روش های اصولی توسعه یک برنامه در React آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود این برنامه ها را به بهترین شکل توسعه دهید.

Project پروژه : پروژه اول : کدنویسی برنامه ساده مدیریت وظایف

Project پروژه : پروژه دوم : کدنویسی بازی حدس تصاویر

Project پروژه : پروژه سوم : کدنویسی شمارس معکوس

NodeJS یک زبان نیست بلکه یک محیط اجرایی برای کدهای جاوااسکریپت به غیر از مرورگر می باشد، این یعنی می توانیم کدهای جاوااسکریپت تا در سمت سرور اجرا کنیم و با استفاده از این زبان به منابع سیستمی دسترسی داشته باشیم. می توانیم با دیتابیس و یا سرور های دیگر ارتباط برقرار کنیم و اقدام به ارسال و دریافت داده نماییم. در این گام API های کار در NodeJS و کدنویسی در آن را خواهید آموخت.

Project پروژه : پروژه اول : طراحی و کدنویسی یک وب سرور ساده

Project پروژه : پروژه دوم : طراحی و کد نویسی یک فریمورک ساده سمت سرور

Project پروژه : پروژه سوم : طراحی و کدنویسی یک برنامه تحت وب با فریمورک سفارشی طراحی شده

Project پروژه : پروژه چهارم : کدنویسی برنامه تحت خط فرمان

ارائه وب سرویس و Rest API یکی از گزینه های الزامی در اکثر برنامه های امروزی می باشد زیرا در کنار برنامه های وب معمولا مشتریان و شرکت ها تمایل دارند برنامه های موبایل خود را نیز توسعه دهند. در این گام شما یاد خواهید گرفت چگونه وب سرویس هایی را با فریمورک ExpressJS ایجاد کنید.

Project پروژه : پروژه اول : کدنویسی وب سرویس کاربران

Project پروژه : پروژه دوم : احراز هویت با استفاده از jwt

Project پروژه : پروژه سوم : وب اپلیکیشن مدیریت پروژه ها با mysql

برنامه هایی که با کتابخانه React توسعه داده می شوند در مقیاس بزرگ تر دچار مشکلی به نام مدیریت وضعیت می شوند که برای حل این مشکل از ابزارهای حرفه ای این کار استفاده می کنیم. یکی از این ابزار های حرفه ای Redux نام دارد که وضعیت برنامه را مدیریت می کند و از پیچیدگی برنامه های React می کاهد.

Project پروژه : این ابزار در پروژه های React مورد استفاده قرار می گیرد

در بسیاری از برنامه های امروزی مبحث Realtime اهمیت بالایی دارد. اینکه کاربری یک پیام ارسال می کند و در کسری از ثانیه توسط یک کاربر دیگر دریافت می شود قابلیت های فراوانی را برای کسب و کار ها امکان پذیر می کند.در این گام با مفاهیم پایه ای Realtime آشنا خواهید شد و کتابخانه Socket.io را برای پیاده سازی Realtime یاد خواهید گرفت.

Project پروژه : پروژه اول : ارسال اطلاعات مشتریان به صورت Realtime به سمت سرور

Project پروژه : پروژه دوم : سیستم چت آنلاین مکان محور (ویدیویی)

در برنامه های واقعی دیتابیس یک بخش مهم از سیستم می باشد چون مهم ترین دارایی یک کسب و کار که داده ها می باشند را در خود ذخیره سازی می کند. در این گام با دیتابیس ها و انواع آنها آشنا خواهید شد و دیتابیس های MySQL و MonogoDB را یاد خواهید گرفت.

Project پروژه : پروژه : پروژه مستقل برای این بخش وجود ندارد و در گام های دیگر استفاده می شود.

پلت فرم های توسعه برنامه های موبایل به غیر از ابزار های رسمی امروز در حال فراگیری عمومی می باشد. در این گام شما خواهید آموخت با استفاده از کدهای React و جاوااسکریپت برنامه های موبایل فوق العاده خلق کنید.

Project پروژه : پروژه اول : یک بازی فوق العاده با محاسابات ساده ریاضی

Project پروژه : پروژه دوم : اپ دریافت و نمایش اخبار

Project پروژه : پروژه سوم : فروشگاه اینترنتی با MongoDB (ویدیویی)

امروزه با توسعه موبایل و وب ،برنامه های دسکتاپ استفاده های کمتری دارند اما این قابلیت که با استفاده از زبان Javascript بتوانید یک برنامه دسکتاپ ایجاد کنید به شدت هیجان انگیز می باشد و هم چنین شرکت هایی پیدا می شوند که به دلیل شرایط خاص برنامه های دسکتاپ را هم ارائه می دهند. در این گام با استفاده از ElctronJs این برنامه ها را ایجاد می کنیم.

Project پروژه : پروژه :تبدیل برنامه های نوشته شده دوره با React به Desktop

در این گام با بحث بسیار مهم انتشار برنامه های Javascript بر روی اینترنت آشنا خواهید شد. استفاده از ابزار های حرفه ای برای انتشار و استقرار برنامه ها از نکات مهم این گام می باشد.webpack,pm2,docker از مباحث این دوره می باشد.

Project پروژه : پروژه : انتشار برنامه های نوشته شده در دوره

تیم سون لرن بیش از ۱۰ سال هست که در حوزه برنامه نویسی وب مشغول به فعالیت هست و شناخت کاملی از بازار وب ایران داره. ما فرصت های کسب درآمد واقعی از طریق برنامه نویسی JS رو می شناسیم، اون ها را به شما انتقال میدیم و برای رسیدن به این هدف در کنار شما هستیم. در مورد چگونگی استخدام در تیم های نرم افزاری شما را راهنمایی می کنیم. اگر ایده خاصی دارید و می خواید اون رو پیاده‌سازی بکنید حتما تجربیات خودمون رو به شما منتقل می‌کنیم. و اگر می خواهید به صورت فریلنسری کسب درآمد کنید همه راهنمایی‌ های لازم رو از سمت ما خواهید داشت و نکات بسیار مهمی را به شما منتقل خواهیم کرد. در صورتی که مسیر این دوره را از ابتدا تا انتها با ما طبق زمانبندی جلو بیاید شک نکنید که به سرعت کسب درآمد شما از حوزه برنامه نویسی خیلی سریع شروع میشه.

ما همه جوره در کنارتون هستیم و با پشتیبانی ویژه ما سوال بی پاسخی نخواهید داشت.

ابزارها و تکنولوژی های تدریس شده در این دوره

آموزش start

جاوااسکریپت برای همیشه

جاوااسکریپت زبانی به ظاهر ساده اما دارای پیچیدگی های بسیار در باطن خود می باشد، اگر به عنوان یک توسعه دهنده وب با این پیچیدگی ها آشنا نباشیم نمی توانیم برنامه هایی قابل اتکا و انعطاف پذیر و هم چنین پایدار ایجاد کنیم. در این دوره یک بار برای همیشه این مفاهیم پایه ای جاوااسکریپت را یاد خواهید گرفت تا در تمام ابزار هایی که جاوااسکریپت پایه آنها می باشد مشکل خاصی نداشته باشید.
آموزش es6

کدهای جاوااسکریپت را با کیفیت بالاتر بنویسید

ES6 نسخه جدید از جاوااسکریپت می باشد که به ما کمک می کند کدهایی بنویسیم که درک و فهم آنها راحتتر باشد. هم چنین امکان توسعه کدهای با قابلیت استفاده دوباره را برای ما به راحتی فراهم می کند.تعریف متغییر ها و توابع به شکل جدید و هم چنین تعریف های جدید در بحث شی گرایی از مزایای ES6 می باشد که در این دوره کاملا با آنها آشنا خواهید شد.
آموزش async

Async بودن را درک کنید!

عملیات های مهمی در زبان جاوا اسکریپت به صورت Async انجام می شود که به زبان ساده یعنی این نوع عملیات ها بدون معطل ماندن برای بخش های دیگر اجرا می شوند، این نوع اجرای دستورات ممکن است باعث ناهماهنگی هایی در نتیجه اجرای کدها شود که اگر تسلط کافی بر روی انها را نداشته باشید دچار مشکل خواهید شد، در این دوره کاملا با بخش هایی که به صورت Async کار می کنند آشنا خواهید شد.
آموزش npm

مدیریت کدها با Node Package Manager

NPM یک ابزار حرفه ای برای مدیریت بسته های کد یا همان پکیج ها می باشد که امکانات بسیاری دارد، اگر جاوااسکریپت کار کرده باشید و مخصوصا در سمت سرور با این ابزار کم و بیش کار کرده اید، NPM ویژگی های بسیار زیادی را برای کدهای سمت سرور و هم چنین کدهای سمت کاربر دارد که در این دوره با آنها کار خواهید کرد تا تسلط پیدا کنید.
آموزش webpack

بهینه سازی و بسته بندی کدهای سمت کاربر

یکی از دردسر های اصلی در برنامه های وب تعداد زیاد فایل جاوااسکریپت و استایل بوده است که در مرورگر باید بارگذاری شود، این تعداد فایل بالا باعث کندی شدید سایت می شود و هم چنین مدیریت و تغییر در این کدها باعث دردسر های زیادی برای توسعه دهندگان می شود، WebPack ابزاری است که امروز در اکثر برنامه های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و هدف ان مدیریت این کدها به نحو احسن می باشد، در این دوره شما با WebPack آشنا خواهید شد.
آموزش react

تولید برنامه های وب React

React یک کتابخانه سمت کاربر می باشد که می توان با آن برنامه های حرفه ای سمت کاربر طراحی و کد نویسی کرد، سیستم React به صورت Component هایی می باشد که در کنار هم قرار می گیرند و برنامه نهایی را می سازند، در این دوره در ابتدا مقدمات این کتابخانه محبوب را فرا می گیرید و در ادامه کم کم مباحث پیشرفته آن را نیز یاد خواهید گرفت تا بر روی آن مسلط شوید.
آموزش react-tests

تست کدهای نوشته شده با React

قطعا یکی از راهکارهای مهم در کاهش باگ های برنامه تست کدها می باشد، در هر زبان برنامه نویسی معمولا روش هایی برای تست کدهای نوشته شده دارد، در این دوره روش های تست کدهای نوشته شده در React را به صورت کامل یاد خواهید گرفت.
آموزش react-components

تولید Component های پیشرفته تر برای React

هر چند React و کار با Component های آن ساده می باشد،اما همیشه الگوهای بهتری برای کدنویسی در آن وجود داره که مشکلات و دردسر های کدنویسی شما را کمتر می کند. در این دوره با این روش های ناب آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت چگونه Component های React را به صورت بهینه کدنویسی کنید.
آموزش next

ساخت برنامه های React در سمت سرور با Next

مباحثی مانند سئو باعث شد کتابخانه هایی برای تولید کدهای React و رندر شدن آنها در سمت سرور ایجاد شود. یکی از این کتاب خانه های Next نام دارد که قابلیت های گسترده ای در رندر کردن برنامه های React در سمت سرور دارد. در این بخش با قابلیت های Next.js و استفاده از آن آشنا خواهیم شد.
آموزش react-ui

به روز سانی های UI به صورت بهینه تر در React

قطعا در همه جا نمی توان از به روز رسانی عادی برای UI در برنامه های React استفاده کرد، در این بخش با روش هایی آشنا خواهید شد که در موارد خاصی کاربرد دارند اما قطعا تجربه کاربری بهتری در برنامه شما ایجاد خواهند کرد.
آموزش redux

کنترل بهتر وضعیت داده ها با Redux

در برنامه های سمت وب و مخصوصا در برنامه های SPA کنترل وضعیت و اطمینان از یکسان بودن وضعیت در همه برنامه کار مشکلی می باشد. ابزار Redux با ساختار خود و امکاناتی که در اختیار ما قرار می دهند کمک میکند وضعیت برنامه ها را به شکل بهتر و با اطمینان بیشتری مدیریت کنیم. در این بخش شما یاد خواهید گرفت چگونه Redux را به پروژه های React اضافه کنید و از امکانات آن در جهت مدیریت State یا وضعیت بهره ببرید.
آموزش nodejs

آغاز جاوااسکریپت در Backend

Nodejs یک محیط اجرایی جاوا اسکریپت برای سمت سرور هستش که علاوه بر تمام مواردی که جاوااسکریپت داره از یکسری API برای دسترسی های سیستمی هم بهره می برد. مثلا می تواند فایل سیستم را بخواند یا بنویسید یا مثلا به دیتابیس های مختلف متصل شود. Nodejs ویژگی های قدرتمند و بسیار زیادی دارد که در این دوره آنها را بررسی خواهیم کرد.
آموزش express

یادگیری فریمورک محبوب Express در Nodejs

فریمورک های سمت سرور یکی از محبوب ترین ابزار های توسعه برنامه های وب هستند، بعد از شکل گیری وایجاد Nodejs و امکان کدنویسی در سمت سرور با استفاده از جاوااسکریپت سریعا فریمورک های زیادی برای Nodejs ساخته شد که محبوب ترین آنها Express می باشد و با آن می توان وب اپلیکیشن ها و وب سرویس های مختلفی ایجاد کرد،در این دوره با فریمورک Express تا حد بالایی آشنا خواهید شد.
آموزش rests-api

طراحی و پیاده سازی وب سرویس های Restful

ویژگی های Async بودن در زبان جاوااسکریپت باعث می شود در پیاده سازی سرویس های وب به صورت Restful این زبان در اولویت بالایی قرار بگیرد. در محیط Nodejs می توان به راحتی با فریمورک هایی مانند Express این وب سرویس های را پیاده سازی کرد که هم به راحتی توسعه پیدا می کنند و هم از لحاظ سرعت و عملکرد به خوبی کار می کنند. در این دوره با روش طراحی وب سرور با Nodejs کاملا آشنا خواهید شد.
آموزش jwt

امنیت در وب سرویس ها با JWT

در وب سرویس ها چون امکان نگهداری وضعیت توسط session وجود ندارد باید از گزینه هایی مانند Token استفاده کرد. اما پیاده سازی Token کار چندان راحتی نیست و می تواند در صورت پیاده سازی نادرست امنیت وب سرویس را به خطر بیاندازد. JWT روشی امن و مطمئن برای پیاده سازی Token می باشد که در این دوره کاملا در مورد آن صحبت خواهیم کرد و بر بخش وب سرویس ها از آن استفاده می کنیم.
آموزش docker

انتشار و استقرار برنامه های Nodejs با استفاده از Docker

Docker یک سیستم محبوب برای استقرار و توسعه نرم افزار ها می باشد که یک محیط جداسازی شده کامل برای اجرای برنامه در اختیار ما قرار می دهد. امروز بسیاری از شرکت های بزرگ بدون Docker نمی توانند کاری از پیش ببرند، کدهای جاواسکریپت در محیط Nodejs قابلیت بالایی برای اجرا در محیط Docker دارند و در این دوره این مساله را بررسی و از Docker برای اجرای کدهای جاوااسکریپت در Nodejs استفاده خواهیم کرد. هم چنین بررسی می کنیم که با Docker امکان توسعه و مقیاس پذیر کردن برنامه های Nodejs چقدر می تواند راحت و بدون دردسر باشد.
آموزش react-native

فراگیری مقدمات React Native

کتابخانه قدرتمند React این بار در بخش موبایل با نام React Native هم ظاهر شده است تا قابلیت های خود را به نمایش بگذارد.در این بخش به بررسی ساختار و نحوه اجرای برنامه های React Native خواهیم پرداخت و شما یاد خواهید گرفت چگونه Component های جدید ایجاد کنید و بین صفحات اطلاعات را رد و بدل کنید و هم چنین یاد می گیرید که از Component های آماده و از قبل تعریف شده به روش صحیح استفاده کنید.
آموزش react-native-animations

ایجاد Animation ها در React Native

اجرای Animation در React Native یکی از مزیت های این سیستم محسوب می شود که استفاده نادرست از آنها می تواند باعث دردسر در عملکرد برنامه شود. در این بخش یاد خواهید گرفت که چگونه انواع Animation ها رابر روی عناصر و اجزای صفحه پیاده سازی کنید.
آموزش react-native-navigation

پیاده سازی Navigation در React Native

در برنامه های موبایل یکی از بخش های اصلی امکان تعریف صفحات مختلف و جابه جایی بین این صفحات می باشد. در این قسمت با ایجاد انواع Navigation ها در موبایل آشنا خواهید شد. مواردی مانند Tab Navigation و Drawer Navigation در این بخش پیاده سازی خواهند شد.
آموزش electron

ایجاد برنامه های Desktop با ElectronJS

با استفاده از زبان جاوااسکریپت و ابزار های متنوع آن می توانید به راحتی برنامه های برای Desktop هم بسازید. گاها نیاز دارید برنامه ای شما عهده دار برنامه نویسی آن هستید از نسخه های مخصوص Desktop هم بهره مند باشد. در این مواقع Electron با پشتیبانی از پلت فرم های Mac,Windows,Linux به کمک شما می آید. توانایی پشتیبانی از Api های مرورگر و هم زمان پشتیبانی از Api های Nodejs در کدهای نوشته شده از مزیت های بالای Electron به شمار می رود. شما در این دوره قادر خواهید بود برنامه هایی با کیفیت بالا برای Desktop بنویسید.
آموزش mongodb

ورود به دنیای NoSql با MongoDB

دیتابیس های NoSql امروزه در بسیاری از برنامه های بزرگ جهت ذخیره سازی داده ها با فرمت های مختلف استفاده می شوند. MongoDB یکی از معروف ترین دیتابیس های ذخیره سازی داده با فرمت Document می باشد که در مواردی زیادی مانند فروشگاه ها و سیستم هایی که بر اساس کاتالوگ کار می کنند کاربرد دارد. فرمت ذخیره سازی داده ها در Document های MongoDB و نزدیکی آن به حالت JSON در جاوااسکریپت باعث شده است که این دیتابیس در دنیای NodeJs طرافدارن زیادی داشته باشد. قابلیت ذخیره سازی داده های فضایی و هم چنین قابلیت های گسترده در زمینه ایندکس گذاری داده ها برای دستیابی به سرعت و عملکرد بالا آن را به عنوان یکی از گزینه های اصلی در برنامه های Nodejs معرفی کرده است. در این بخش از دوره متخصص جاوااسکریپت از این دیتابیس به صورت حرفه ای استفاده خواهیم کرد.

با آپدیت مادام العمر سون لرن، همیشه به روز باش

همانطور که می دانید امروزه سرعت پیشرفت فناوری بیش از پیش در حال زیاد شدن است و هر روزه شاهده ظهور و تکامل تکنولوژی های جدید در دنیای برنامه نویسی هستیم. بنابراین اگر بخواهیم در این بازار پر رونق با دیگران رقابت کنیم، حتما باید به روز باشیم. اگر می خواهید در دنیای برنامه نویسی به یک متخصص تبدیل شوید، باید همیشه مجهز به آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باشید. به همین دلیل تمام دوره های آکادمی سون لرن دارای آپدیت و بروزرسانی مادام العمر هستند. این بروزرسانی ها برای شما دانشجویان این دوره ها به مدت 6 ماه کاملا رایگان خواهند بود. پس با شرکت در هر یک از این دوره ها خیالتان از بابت بروز بودن و یادگیری جدیدترین تکنیک ها و مباحت آموزشی راحت باشد.

با آپدیت مادام العمر سون لرن، همیشه به روز باش

مستقیم به بازارکار معرفی شو

ما در سون لرن اعتقاد داریم که آموزش ها باید مهارت محور و منطبق با نیاز بازار کار باشند، بنابراین همواره در حال شناسایی دانشجویان مستعد در این زمینه هستیم. شما در دوره های آموزشی سون لرن، در طول دوره بر اساس فعالیت های علمی و تجربی تان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرید. این امتیاز که به طور مخفف XP گفته می شود در واقع نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی شما است. در انتهای دوره دانشجویان برتر دوره شناسایی و زمینه اشتغال آن ها با معرفی به شرکت های معتبر نیازمند نیرو فراهم می شود.

مستقیم به بازارکار معرفی شو

گارانتی بازگشت وجه به صورت کامل

ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های سون لرن را تضمین می کنیم. با این حال برای تمامی دوره های آکادمی سون لرن گارانتی بازگشت وجه 30 روزه در نظر گرفته ایم. یعنی در طول این زمان اگر کمتر از یک سوم دوره را طی کرده باشید و به هر دلیلی تصمیم به انصراف از دوره گرفتید، هزینه دوره به صورت کامل به شما پس داده خواهد شد.

گارانتی بازگشت وجه به صورت کامل

آموزش آنلاین تعاملی بهتر از کلاس های حضوری

یکی از مشکلاتی که در کلاس های غیر حضوری برای دانشجویان ایجاد می شود، نداشتن تمرکز و تمایل به پیگیری دوره است. اما ما در آکادمی سون لرن این مشکل را برطرف کرده ایم و در طول مشاهده ویدئوهای آموزشی از شما سوال هایی درباره موارد آموزش داده شده می پرسیم که اگر قادر به پاسخ نباشید امکان ادامه آموزش را نخواهید داشت. البته ما در این مرحله شما را تنها نمی گذاریم. با شما در ارتباط خواهیم بود و تا مشکل را برطرف نکنیم و مطمئن نشویم که به طور کامل متوجه مطلب شده اید تماسمان را با شما قطع نمی کنیم. پس در این مسیر خیالتان راحت باشد که ما شما را هرگز شما را به حال خود رها نمی کنیم و لحظه به لحظه در حال رصد و آزمایش شما هستیم تا مطمئن شویم آنچه را که لازم است یاد گرفته اید.

آموزش آنلاین تعاملی بهتر از کلاس های حضوری

لحظه به لحظه از پیشرفت خودت آگاه باش

معمولا یکی از دلایلی که دانشجویان را در مسیر آموزش و یادگیری با نامیدی و سردرگمی مواجه می کند، نبود گزارشی دقیق از وضعیت فعلی آن ها است. زیرا در دوره های آموزشی که به صورت سنتی برگزار می شوند، دانشجویان نمی توانند تعریف دقیقی از وضعیت رشد خود داشته باشند، اما در آکادمی سون لرن، شما می توانید لحظه به لحظه وضعیت پیشرفت و رشد خود را مورد بررسی قرار دهید و جایگاه خود را با سایر دانشجویان مقایسه کنید.

لحظه به لحظه از پیشرفت خودت آگاه باش

سیستم پرسش و پاسخ: بی جواب نخواهید ماند

علاوه این هر زمان سوالی برای شما ایجاد شود، مدرسین آماده پاسخگویی خواهند بود و فقط کافی است سوالات خود را زیر ویدئوها مطرح کنید. تمام فراگیران به تمام سوالات پرسیده شده دسترسی خواهند داشت و امکان پاسخگویی برای آن ها فراهم است. همچنین می توانید فروم هایی جهت اشتراک مطالب مختلفی که در ذهنتان دارید ایجاد کنید. ما در دوره های اکادمی سون لرن تلاش کرده ایم فضایی مشارکتی شبیه کلاس های حضوری را برای شما فراهم کنیم.

سیستم پرسش و پاسخ: بی جواب نخواهید ماند

پروژه بزنید و یاد بگیرید

تمرکز در دوره های آکادمی سون لرن تنها بر مسائل تئوری نیست و تمام سرفصل های آموزشی منطبق با نیاز بازارکار هستند. به همین دلیل برای شما پروژه هایی را در نظر گرفته ایم که باید آن ها را با همفکری مدرس پیش ببرید. این مرحله برای آزمایش مهارت های شما در عمل درنظر گرفته شده. همچنین در پایان دوره، شما پروژه هایی اجرا شده برای ارائه به عنوان نمونه کار خواهید داشت. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما در پایان دوره به یک متخصص تبدیل شده اید که آماده حضور در محیط کار است.

پروژه بزنید و یاد بگیرید

با اساتید خود مستقیم در ارتباط باشید

اگر همه آن چه در بالا گفتیم برای شما کافی نیست و علاقه دارید که به صورت زنده و مستقیم با مدرس در ارتباط باشید، اصلا نگران نباشید ما فکرش را کرده ایم. در طول دوره وبینارهای متعدد پرسش و پاسخ برگزار خواهیم کرد. در این وبینار ها تمام فراگیران سوالات خود را مطرح می کنند و مدرس موظف به پاسخگویی دقیق به آن ها خواهد بود.

با اساتید خود مستقیم در ارتباط باشید

خیالت از بابت پشتیبانی راحت باشه

دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا ۳ ماه پس از اتمام دوره هم برقرار خواهد بود. همچنین در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام شما گردد، ما در یک ماه اول استخدام پشتیبانی خود را برای شما عزیزان ادامه خواهیم داد تا در ابتدای شروع به کار پشتتان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشید.

خیالت از بابت پشتیبانی راحت باشه

بورسیه سون لرن : تا آخر مسیر در کنارتیم

ما در سون لرن حمایت از دانشجویان موفق و با انگیزه را وظیفه خود می دانیم. به این منظور تصمیم گرفتیم که 3 نفر از دانشجویان برتر هر فصل را بورسیه آموزشی کنیم. این دانشجویان برای ادامه مسیر پیشرفت خود مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت و به همین منظورحساب آکادمی آن ها تا سقف 2 میلیون تومان شارژ خواهد شد که تصمیم گیری برای چگونگی استفاده از این مبلغ برعهده خودشان خواهد بود.

بورسیه سون لرن : تا آخر مسیر در کنارتیم

گواهینامه معتبر دریافت کن

درست است که در حوزه فناوری تاکید زیادی بر مدرک نیست اما شما اگر موفق به گذراندن کامل دوره و آزمون های موسسه شوید می توانید مدرک دوره را دریافت کنید که نشان دهنده سطح مهارت های شما و تاییدیه ای از طرف مجموعه سون لرن برای شما است.

گواهینامه معتبر دریافت کن

پیش نیازهای دوره چیست؟

برای ثبت نام در این دوره باید پیشنیازهای خاصی را داشته باشید. برخی از این پیشنیازها فنی و برخی غیر فنی هستند.
ما در بسته پیشنیاز فنی، آنچه برای آماده شدن قبل از دوره نیاز دارید را به شما خواهیم داد و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
در عین حال پیش نیازهای غیر فنی مانند داشتن انگیزه و زمان کافی به مراتب از پیش نیازهای فنی مهمتر و ضروری ترند.
برای ثبت نام در دوره باید حتما پیشنیازهای زیر را داشته باشید :

 • آشنایی مقدماتی با وب و اینترنت
 • آشنایی با طراحی وب مقدماتی شامل HTML و CSS
 • توانایی پرداخت هزینه دوره
 • داشتن وقت و انگیزه کافی

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی که با این حوزه آشنایی اولیه دارند و میخواهند وارد بازار کار شوند.
 • افرادی که استارت آپ یا پروژه خود را دارند و از کار با برنامه نویسان بدقول خسته شده اند.
 • افرادی که قبلا برنامه نویس بوده اند و میخواهند سطح دانش خود را افزایش دهند.
 • افرادی که به دنبال چالش های جدید در کدنویسی هستند
 • افرادی که تمایل دارند با یک زبان در پلت فرم های مختلف کدنویسی کنند

این دوره مناسب شما نیست، اگر

 • زمان کافی برای یادگیری ندارید.
 • علاقه خاصی به دنیای وب و کسب و کار از این طریق ندارید.
 • کسانی که علاقه به زبان Javascript ندارند
 • کسانی که به دنبال حل مساله و چالش نیستند
 • کسانی که به دنبال پیشرفت شغلی خود در حوزه برنامه نویسی وب نیستند

مدرسین دوره

علی فاضلی
برنامه نویس ارشد دیجی کالا
 • توسعه دهنده فول استک - فرانت اند و بک اند
 • برنامه نویس ارشد دیجیکالا - ۲۰۱۸ تا کنون
 • برنامه نویس ارشد چیلیوری - ۲۰۱۸ تا کنون
 • برنامه نویس ارشد فرانت اند در بیپ تونز - ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸
 • برنامه نویس ارشد توسعه وب اپلیکیشن در نت برگ - ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷
 • فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی
کیوان علی محمدی
برنامه نویس ارشد و مدیر فنی سون لرن
 • مدرس و مشاور توسعه نرم افزار
 • کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات
 • برنامه نویس فری لنسر PHP و Wordpress
 • بیش از 7 سال سابقه برنامه نویسی حرفه ای در حوزه وب
 • برنامه نویس BackEnd در شرکت عصر اینترنت
 • برنامه نویس ارشد در شرکت همیار وردپرس
 • برنامه نویس ارشد PHP و Javascript در استارتاپ فول فکر (خدمات آنلاین مشاوره روانشناسی)
 • برنامه نویس ارشد PHP و Javascript در شرکت نت برگ (پروژه چیلیوری)
 • برنامه نویس ارشد و مدیر فنی در سون لرن
 • تدریس بیش از ۲۲۰۰۰ ساعت/نفر دوره و کارگاه حضوری
 • تولید بیش از ۱۱۰۰۰ ساعت آموزش ویدیویی برنامه نویسی وب

محل برگزاری

تهران - روبروی مترو صادقیه - ۲۰ متری ولیعصر - کوچه اعتمادیان - پلاک ۴۶ - طبقه ۵ - واحد ۱۷
(۵ دقیقه پیاده روی تا مترو صادقیه)

مسیریابی با :    

سوالی دارید؟

برای تماس می تونید روی شماره زیر کلیک کنید

۰۲۱-۴۴۰۲۰۴۸۲ (ساعات پاسخگویی: ۱۰ صبح الی ۶ عصر)
7Learn Map

زمانبندی دوره

شروع دوره
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
طول دوره
۱۲۰ ساعت آموزش
در ۱۰ ماه
نوع برگزاری
ویدیویی - تعاملی
در آکادمی سون لرن

پشتیبانی و پاسخگویی ویژه

پشتیبانی فعال در انجمن دوره
کانال اطلاع رسانی تلگرام
وبینار و جلسات لایو اینستاگرام

سوالات متداول

شرکت های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره های متخصص سون لرن اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.

در گروه تلگرامی دوره می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و دانشجویان و مدرس به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

به صورت میانگین تا ۲۴ ساعت کاری بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در Gitlab.com مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.

آزمون های دوره بعد از پایان مدت آموزشی دوره و در طول دوره پشتیبانی برگزار خواهد شد.

حداقل ۵ آزمون در مدت زمان پشتیبانی از بخش های مختلف دوره برگزار خواهد شد.

در طول دوره سوالاتی با نام چالش کد مطرح خواهد شد که دانشجویان باید بر روی آن موضوع کار کنند، این سوالات از لحاظ دریافت XP امتیازی ندارند و صرفا برای یادگیری مطالب جدید و مطرح شده در سر کلاس مطرح می شوند

بر اساس تجربیات دوره های قبل، دانشجویانی که وقت و تلاش خود را بر روی مطالب دوره متمرکز می کنند قبل از پایان رسمی دوره هم به شرکت های فعال در حوزه IT معرفی می شوند و نیاز به بررسی امتیاز های XP ندارند.تلاش ما هم بر همین اساس است تا دانشجویان فعال را هر چه سریعتر به بازار کار معرفی کنیم اما در انتهای کار شاخص میزان XP های کسب شده در بخش آزمون ها می باشد.

در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی برنامه نویسی به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید، نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص ها می توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.

برای دور کاری به مجموعه ای از مهارت های رفتاری و مهارت های فنی (دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) نیاز دارید، در مورد مهارت های فنی در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت ها را به صورت کاملا یاد بگیرید. در مورد مهارت های نرم و رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می باشد تا انها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی های لازم درباره انها ارائه خواهد شد.راهنمایی های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal هم انجام خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مبلغ سرمایه گذاری

آنچه برای آموزش و کسب مهارت خرج می کنید، هزینه نیست، بهترین سرمایه گزاری برای ساخت آینده ای بهتر است.

مبلغ سرمایه گزاری
نقدی : 4.79 میلیون تومان
قسطی : 5 قسط 958 هزار تومان

چطور برای ثبت نام اقدام

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام نهایی گرفته اید و یا اینکه همچنان سوال هایی در ذهنتان دارید می توانید از زیر اقدام نمایید:

هنوز سوال و یا نیاز به مشاوره داری؟
ما به صورت اختصاصی و کاملا صادقانه پاسخ سوالات شما را می دیم. می تونی همین الان برای مشاوره و پیش ثبت نام رایگان اقدام کنید:
مشاوره و پیش ثبت نام رایگان
تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی؟
اگر تصمیم قطعی برای ثبت نام گرفتی و انگیزه، زمان و پیشنیازهای فنی دوره رو داری می تونی همین الان با پرداخت مستقیم و سریع، ثبت نامت رو نهایی کنی :
پرداخت و ثبت نام نهایی