آموزش پلاگین نویسی وردپرس

پیش نیازهای این دوره

آشنایی مقدماتی با زبان های html و css ، زبان جاوا اسکریپت و زبان PHP  از پیشنیازهای این دوره محسوب می شوند.

وردپرس - Wordpress به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در بین اکثر کاربران فضای مجازی به خوبی شناخته شده است و این موضوع باعث شده تا سیستم های مختلفی برای وردپرس تهیه و به بازار عرضه شود. هر چند وردپرس خود رایگان است اما قابلیت های توسعه آن از جمله قالب ها و پلاگین ها که به کاربران کمک می کند سیستم مورد نظر خود را پیاده سازی کنند، باعث شده است تا رونق بسیار زیادی در بازار فروش قالب ها و پلاگین های آن ایجاد شود.

پلاگین وردپرس

فروش هایی که تا دهها میلیون دلار هم برای یک افزونه می رسد! در این دوره سعی کرده ایم تمامی مواردی که شما برای تهیه یک پلاگین عالی و کاملا حرفه ای نیاز دارد را قرار دهیم و تدریس نماییم. آموزش پلاگین نویسی به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی تهیه شده است، پلاگین هایی حرفه ای وردپرس که هم نحوه ایجاد و کدنویسی آنها را یاد خواهید گرفت و هم آنها را در پایان دوره خواهید داشت. شما پس از گذراندن این دوره قادر خواهید بود هر نوع پلاگین دلخواه دیگری را که فکر می کنید برای سایت خود بنویسید. لازم به ذکر است در صورت سفارش پلاگین های طراحی و کدنویسی شده در این دوره، باید هزینه ای حداقل 800 هزارتومانی بپردازید! در صورتی که در این دوره شما فقط با پرداخت هزینه ای اندک، هم پلاگین نویسی حرفه ای خواهید شد و هم این پلاگین ها را در پایان دوره خواهید داشت. تدریس مباحث این دوره نیز به مانند دوره های دیگر سون لرن، بر اساس اصل صداقت در تدریس و جامع بودن دوره هاست و مدرس تمامی تجربیات حرفه ای خود در این زمینه را به شما انتقال خواهد داد! به جرئت می توانیم ادعا کنیم دوره حاضر حرفه ای ترین و استانداردترین دوره پلاگین نویسی وردپرس است که در سطح ایران برگزار می گردد. پس فرصت را از دست ندهید و خود را به یک پلاگین نویس حرفه ای وردپرس تبدیل کنید!

 

دانلود سرفصل های کامل و ریز به ریز دوره آموزش پیشرفته پلاگین نویسی وردپرس

 

سرفصل های کلی دوره آموزش حرفه ای پلاگین نویسی وردپرس

  • فصل اول : مقدمات پلاگین نویس در وردپرس
  • فصل دوم : شروع پلاگین نویسی با نوشتن چند پلاگین ساده
  • فصل سوم : پروژه جامع 1 - ایجاد پلاگین آمار بازید کاربران
  • فصل چهارم : پروژه جامع 2 – پلاگین ایجاد و مدیریت کاربران VIP
  • فصل پنجم : پروژه جامع 3 – پلاگین ثبت و مدیریت اعلانات وردپرس
  • فصل ششم : پروژه جامع 4 - پلاگین مدیریت تبلیغات در وردپرس
  • فصل هفتم : مباحث پیشرفته + شی گرایی در پلاگین نویسی وردپرس
  • فصل هشتم : منابع، جمع بندی و توصیه های مهم

جلسات دوره

نظر دانشجویان دوره های سون لرن

وجود یک سرفصل تقریبا جامع و کامل و همچنین نظم وبرنامه مناسب برای بیان مطالب و تسلط استاد به موضوع نکته مهم دیگه اینکه قیمت مناسب و اینکه این آموزش های ویدویی است و میشود هر زمان آنها را دید

mjz

با سلام و خسته نياشي خدمت استاد گرامي. از خصوصيات اين دوره علاوه بر ارائه كيفيت فوق‌العاده و پركاربرد، تنها نقطه بسيار مثيتي كه ميتوانم به آن اشاره كنم اين است كه آموزش‌ها بر خلاف آموزش‌هاي حضوري به صورت ريز، نكته به نكته و كامل‌تر ارائه ميگردد. جا دارد كه از زحمات بسيار زياد استاد لقمان آوند كه بيشترين وقتش را در اختيار دانشجويان قرار مي‌دهند، نهايت تشكر را داشته باشم.

محمد حسین طالبی

ثبت نام در دوره

نوع دوره
دوره مجازی
نوع استفاده از دوره
دوره دانلودی
۲۴۹,۰۰۰ تومان