متخصص لاراول

متخصص لاراول

جامع و پروژه‌محور؛ از پایه تا رسیدن به کسب درآمد
شروع دوره بلافاصله پس از ثبت نام
زمان یادگیری دوره ۶ ماه (۱۰ساعت در هفته)
مهرداد سامی
مدرس: مهرداد سامی مدرس

آشنایی با دوره متخصص لاراول

زمانی که در مورد فریم ورک‌های توسعه وب اپلیکیشن صحبت می‌شود، همیشه نام لاراول و آموزش لاراول (laravel) به میان می‌آید. از لاراول می‌توان به عنوان محبوب‌ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی PHP یاد کرد. این فریم ورک توانسته است در زمانی کوتاه، به اولین گزینه‌ی توسعه دهندگان برای توسعه برنامه‌های پیچیده تحت وب تبدیل شود. لاراول فریم ورکی مبتنی بر معماری MVC است که به صورت رایگان و متن باز ارائه شده است.

این فریم ورک در بین سایر فریم ورک‌های PHP از امنیت و سرعت توسعه‌ی بیشتری برخوردار است و از طریق آن شما قادر خواهید بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنید، عملکرد بسیاری از بخش‌ها را تغییر دهید. لاراول کتابخانه‌های بسیار متنوعی دارد و از اغلب کتابخانه‌های فریم ورک سیمفونی نیز استفاده می‌کند. همچنین این فریم ورک سرویس‌های مختلفی را برای برنامه نویسان ارائه می‌دهد.

اگر که با مفاهیم برنامه نویسی آشنا نیستی و قصد شرکت در دوره آموزش لاراول را داری، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در دوره الفبای برانامه نویسی به آموزش برنامه نویسی مقدماتی بپردازید و بعد از آن مسیر یادگیری برنامه نویسی را به درستی انتخاب کنی.

دوره‌ متخصص جامع لاراول با هدف تدریس تمامی مباحث و سرفصل‌های لازم برای تسلط و آمادگی دانشجویان جهت ورود به بازار کار ارائه شده است. در این دوره‌‌ کامل‌ترین سرفصل های آموزشی لاراول به صورت غیرحضوری تدریس می‌شود و مباحث آموزشی با توجه به متد آموزشی جدید سون لرن در قالب ویدئوهای ضبط شده ارائه می‌شوند. دانشجویان پس از مشاهده جلسات امکان پرسش و پاسخ، رفع اشکال، انجام تمرین، انجام آزمون‌های مقطعی و رتبه‌بندی خواهند داشت.

آیا این دوره پروژه محور است ؟

تمامی سرفصل‌های دوره آموزش laravel سون لرن بر مبنا بازارکار و نیاز‌های آن طراحی شده است ، این دوره که بیش از 40 ساعت آموزش کاربردی لاراول است به همراه پشتیبانی حرفه‌ای تیم سون لرن به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی بعد از گذراندن این دوره با مهارت نسبتا خوب وارد بازار کار شوید و می‌توان به خوبی ادعا کرد این دوره آموزش پروژه محور لاراول است.

آنچه شما یاد خواهید گرفت

 • آشنایی مقدماتی با لاراول

  سرفصل‌های کامل دوره را از اینجا ببینید

 • کار با دیتابیس در لاراول

 • کار با Webpack

  سرفصل‌های کامل دوره را از اینجا ببینید

 • ایجاد امکانات اولیه پروژه

  سرفصل‌های کامل دوره را از اینجا ببینید

 • احراز هویت

 • Event / Queue

 • Middleware

 • احراز هویت - بخش دوم

 • سرویس نظردهی

 • سرویس Like

 • سرویس آپلود

 • سرویس جستجو و فیلتر

 • Authorization

 • سرویس Cache

 • ساخت وب سرویس

 • سرویس Log

 • طراحی سیستم اطلاع رسانی (سرویس نوتیفیکیشن)

  در این دوره با استفاده از امکانات لاراول یک سیستم اطلاع رسانی را به صورت کامل با هم تکمیل خواهیم کرد. این سیستم قابلیت ارسال ایمیل و همچنین پیام کوتاه را دارا میباشد، در طول این دوره شما برروی موضوعاتی همچون ارسال ایمیل در لاراول، صف بندی در لاراول، ارسال پیام کوتاه و خیلی از موارد دیگر مسلط خواهید شد. در پایان این دوره در کنار یادگیری ابزارها وقابلیت‌های لاراول شما با اصول طراحی نرم افزار نیز آشنا خواهید شد و به طوری که بتوانید سیستم اطلاع رسانی طراحی کنید که به راحتی قابلیت توسعه‌ پذیری داشته باشد.

 • سیستم ورود و ثبت نام

  در این دوره یک سیستم ثبت و ورود کامل را خواهیم نوشت و تمامی امکاناتی که در اکثر سایت‌ها وجود دارد مثل تایید ایمیل، احراز هویت ۲ مرحله ای، ثبت نام با گوگل، استفاده از reCaptcha گوگل و خیلی دیگر را پیاده سازی خواهیم کرد. در کنار این‌ها نگاهی به سورس کد لاراول خواهیم انداخت و یاد خواهیم گرفت که چگونه باید سورس کد لاراول را بخوانیم تا بتوانیم بهتر با آن ارتباط برقرار کنیم.

 • سیستم مدیریت کاربران

  در این دوره یک سیستم مدیریت کاربران با یکدیگر طراحی خواهیم کرد که بتوانید با استفاده از آن سطح دسترسی و همچنین نقش هر یک از کاربران در سیستم را طراحی کنید. حتما در سیستم‌های مختلف این موضوع را دیده اید که کاربران دسترسی‌های مختلف در سیستم دارند، به عنوان مثال یک کاربر امکان ارسال مطلب و یا حذف مقاله را در سایت دارد و کاربری دیگر به عنوان مدیر سیستم معرفی میشود، در این دوره دقیقا به همین مطالب میپردازیم و همچنین نحوه استفاده از Gate لاراول و Service Provider در لاراول را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد.

 • سیستم پرداخت

  در طول این دوره یکی از مهمترین سیستم‌های هر وب سایت را با همدیگر پیاده سازی خواهیم کرد. همونطور که میدانید سیستم پرداخت یکی از پرکاربردترین سیستم‌های هر وب سایت میباشد و اصولی پیاده سازی کردن آن نیز یکی از مهمترین مواردی میباشد که باید در مورد این سیستم رعایت شود. در طول این دوره در کنار پیاده سازی اصولی سیستم پرداخت با موارد بسیار مهم از جمله Abstract factory design pattern آشنا خواهیم شد و همچنین پیاده سازی سبد خرید، Rollback کردن عملیات در صورت شکست یکی از مراحل و همچنین نحوه پیاده سازی یک پنل RealTime را به شما آموزش خواهیم داد تا در صورتی که یک سفارش جدید در سیستم ایجاد شد، بدون وقفه متوجه آن شوید.

 • سیستم کد تخفیف

  در این دوره نحوه پیاده سازی سیستم کد تخفیف و اعمال آن برروی سیستم پرداخت را آموزش خواهیم داد. در هنگام پیاده سازی این دوره با دیزاین پترن‌های مختلفی از جمله Decorator Pattern و Chain Of Responsibility به صورت کامل کار خواهیم کرد و آن‌ها را پیاده سازی میکنیم. همچنین به شما نحوه پیاده سازی رابطه Polymorphic را به صورت کامل آموزش خواهیم داد.

 • سیستم صدور فاکتور

  در این دوره به شما آموزش خواهیم داد به چه صورت میتوانید برای کاربران خود فاکتور صادر کنید و اون را به صورت ایمیل به کاربر ارسال نمایید.

 • سیستم آپلود فایل

  در این دوره به شما نحوه آپلود فایل در لاراول و همچنین نحوه انتخاب سطح دسترسی به فایل را آموزش خواهیم داد.

 • پروژه سیستم پشتیبانی

  پیاده سازی پروژه سیستم پشتیبانی با لاراول

 • پیاده سازی API در لاراول

  پیاده سازی API در لاراول

 • پکیج Event-Dispatcher

  پکیج Event-Dispatcher

 • استفاده از API از آپارات

  پیاده سازی و استفاده از API آپارات

 • پیاده سازی سیستم امتیاز دهی کاربران

  پیاده سازی سیستم امتیاز دهی کاربران

 • پروژه سیستم چت در لاراول

  پیاده سازی سیستم چت در لاراول

 • وبینارهای دوره

همه برنامه‌های ما شامل

ضمانت بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه خرید و ثبت نام شما در دوره‌های بلندمدت سون لرن بدون ریسک مالی خواهد بود
آموزش مهارت محور
آموزش مهارت محور از مدرسین متخصص و با تجربه در بهترین شرکت‌های ایران مهارت مورد نیاز بازار کار را یاد می‌گیرید
رفع اشکالات و پشتیبانی فنی
جامعه برنامه نویسی فعال پشتیبانی و پاسخ به سوالات خود را در جامعه برنامه نویسی فعال سون لرن دریافت می‌کنید
ارزیابی فنی و رتبه بندی
ارزیابی فنی و امتیازدهی برای فعالیت‌ها و آزمون‌های خود، امتیازات مختلفی برای ارزیابی مهارت دریافت می‌کنید (از آذر 1402)
معرفی برترین‌ها به بازار کار
معرفی برترین‌ها به بازار کار دانشجویان فعالی که مستمر و منظم محتوای دوره‌ها را دنبال می‌کنند، در اولویت معرفی به بازار کار هستند
۱ سال پشتیبانی پس از خرید
۱۲ ماه پشتیبانی پس از خرید تا ۱۲ ماه پس از ثبت نامتان، در جامعه برنامه نویسی سون لرن، پشتیبانی ویژه دریافت می‌کنید
دسترسی دائمی و بدون محدودیت
دسترسی راحت و همیشگی در صورتی که در یک سال اول دوره را تکمیل نمایید، دسترسی محتوای دوره برای شما همواره باز خواهد بود

دانشجویان سابق متخصص سون‌لرن
کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و پویا مزایای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد که رشد فردی، بروز خلاقیت، ارتباطات مناسب و درآمد خوب کنید و در کار خود بی‌بدیل باشید، باید همواره به‌روز بوده و در جایگاه تنها بخشی از این مزایا هستند.


کافه بازار دیجی کالا زرین پال همیار اسنپ فود ایرانخودرو ژاکت
+ ۳۴۰ شرکت مطرح دیگر

مدرس و منتورهای دوره

مهرداد سامی

مهرداد سامی

برنامه نویس ارشد در شرکت دیجی‌کالا
برنامه‌نویس ارشد لاراول و روبی در شرکت تخفیفان برنامه‌نویس ارشد لاراول در سون‌لرن برنامه‌نویس Back-End در شرکت دلسا تدریس لینوکس برای برنامه‌نویسان با بیش از 190 دانشجو بیش از 6000 ساعت کدنویسی حرفه‌ای لاراول
محمد گازری
محمد گازری مدرس مهمان
احمدرضا فاطمی کیا
احمدرضا فاطمی کیا منتور
صادق برزگر
صادق برزگر منتور

ویدیو‌های نمونه تدریس دوره

امروز شروع کنید

ثبت‌نام در دوره

سوالات متداول

آیا یادگیری برنامه نویسی لاراول پیش نیاز خاصی دارد؟

همان‌طور که می‌دانید لاراول فریمورکی است که با زبان برنامه نویسی php توسعه داده شده است. پس برای کار کردن با این فریمورک نیاز به دانش متوسط php است. همچنین در کنار آشنایی متوسط با php باید اطلاعاتی درباره object oriented و MVC نیز داشته باشید.

در ضمن در سون‌لرن دوره آموزش php هم ارائه می‌شود. و در صورت نیاز می‌توانید ثبت‌نام کنید.

درآمد برنامه نویس لاراول چقدر است؟

میزان حقوق برنامه نویس لاراول بستگی دارد به میزان مهارت و تجربه شما.

اما با توجه به کمبود نیرو در بازار کار، معمولا مبلغ حقوق برنامه نویسان لاراول بالا است. این مبلغ با توجه به شرایط بین ۷ تا ۵۰ میلیون تومان است.

چرا لاراول بهترین فریمورک PHP برای توسعه وب است؟

synax لاراول بسیار ساده است. به همین دلیل یادگیری لاراول هم خیلی راحت است. در ضمن لاراول همه پیش نیازهای و تمام کارهایی شما برای انجام یک پروژه تحت وب نیاز دارید مثل: احراز هویت، مسیریابی، مدیریت سشن‌ها، صف‌ها و کش‌ها را به سادگی انجام می‌دهد. علاوه بر اینها استفاده از فریم ورک لاراول باعث صرفه‌جویی در زمان و ارتقا امنیت پروژه می‌شود و همین موضوع باعث نگه‌داری ساده‌تر پروژه می‌شود.

بهترین روش یادگیری برنامه نویسی لاراول چیست؟

وقتی در مورد بهترین روش یادگیری یک زبان برنامه نویسی خاص صحبت می‌شود باید بدانید که شما باید موارد مختلفی را درنظر بگیرید. من دو مورد از مهمترین‌ها را اینجا مطرح می‌کنم.

همیشه قبل از شروع یادگیری برنامه نویسی این دو سوال مطرح می‌شود:

 • آیا بهتر است به صورت self study یاد بگیریم یا یک مشاور و یک منبع جامع داشته باشیم؟ واقعیت این است هر دو روش شما را به هدف‌تان می‌رساند اما زمان رسیدن متفاوت است. ممکن است یادگیری هر زبان برنامه نویسی به صورت self study بین ۲ تا ۳ سال زمان نیاز داشته باشد. ولی اگر یک منبع آموزشی جامع با مدرس باتجربه داشته باشید که حتی پاسخگوی سوالات شما باشد آن مسیر ۳ ساله می‌تواند به یکسال تبدیل شود. من توصیه می‌کنم که اگر زمان برای شما مهم است مسیر دوم را انتخاب کنید.
 • به چه صورت برای یادگیری برنامه نویسی اقدام کنیم که نتیجه بهتری بگیریم؟ واقعیت این است که برنامه نویس بهتر کسی است که قدرت حل مسئله بهتری دارد. و این توانایی با حل مسئله و چالش‌پذیری به دست می‌آید. پس بهتر است در طول یادگیری تمرین کنید، برای خودتان پروژه تعریف کنید و در قالب پروژه چالش‌هایی را برای خودتان طرح کنید و آن چالش‌ها را در کنار آموز‌ش‌هایی که می‌بینید حل کنید. مواردی که در فرآیند چالش‌ها یاد می‌گیرید محال است که فراموش کنید.

پس اگر با یک مدرس با تجربه و معتبر و تمرین و چالش‌پذیری یادگیری را شروع کنید مطمئن باشید بهترین نتیجه را می‌گیرید.