جشنواره نوروزی سون لرن

دوره آموزش فریمورک محبوب AngularJS (ورژن ۱.۰) - پروژه پنل کاربری پیشرفته SPA

پیش نیازهای این دوره

آشنایی با زبان جاوااسکریپت از پیشنیاز های این دوره محسوب می شود.

انگولار جی اس یکی از فریمورک های جاوا اسکریپت است که توسط گوگل توسعه پیدا کرده است . حتما با برنامه های تک صفحه ای یا Single Page Application ها اشنایی دارید، این فریمورک برای پیاده سازی چنین برنامه هایی بسیار مفید است. فریمورک AngularJS بخوبی معماری MVC را در سطح کلاینت پیاده سازی می کند ، که باعث ساده تر شدن توسعه و خطایابی برنامه های تحت وب می شود. انگولار از html و css و java استفاده می کند و نقص های انها را برطرف می کند. انگولار برای طراحی وب اپلیکیشن هایی با محتوای داینامیک بسیار مفید است. یکی از معروف ترین سایت های استفاده کننده از فریمورک انگولار Gmail است که راحتی و سرعت لود و استفاده از آن زبانزد است. در این دوره به تدریس 0 تا 100 این فریمورک محبوب خواهیم پرداخت و شما عزیزان را به یک توسعه دهنده قدرتمند انگولار جی اس تبدیل خواهیم کرد.
نکته :

در این دوره ورژن 1.0 فریمورک انگولار تدریس می شود و شامل آموزش ورژن های جدید انگولار نمی شود. در صورتی که به آموزش ورژن 1.0 از انگولار علاقمندید این دوره را تهیه فرمایید.

 

دانلود سرفصل های کامل دوره آموزش AngularJS - پروژه پنل کاربری پیشرفته (Single-Page-App)

جلسات دوره

نظر دانشجویان دوره های سون لرن

دوره بسیار پربار برگذار شده است.جناب آقای آوند کوله باری از تجربه همراه خود دارند و سخاوتمندانه علم خود را در اختیار دیگران قرار می دهند.

Muhamad Musavi

استاد واقعا زحمت میکشن و کار خوب تحویل میدن هیچ جای ایران نمیشه این چنین دوره هایی رو پیدا کرد . فقط می تونم بگم سون لرن شگفت انگیزه و استاد آوند بهترینه ! اگر بخوام سون لرن رو با این دوره هاش با یه سایت خارجی مقایسه کنم اون سایت قطعا لینداست ! و من به سون لرن لقب لیندای ایرانی رو میدم .

بردیا راستین

ثبت نام در دوره

نوع دوره
دوره مجازی
نوع استفاده از دوره
دوره دانلودی
۱۴۷,۰۰۰ تومان