چرا سیستم وردپرس بهترین CMS جهان است؟

سیستم وردپرس یکی از بهترین Cms‌های دنیا می‌باشد که می‌توانید از آن برای طراحی وب سایت استفاده کنید، بسیاری از افراد با سیستم وردپرس آشنایی کاملی دارند ولی نمی‌دانند که چرا این سیستم جزو بهترین Cms‌های دنیا است و بسیاری از افراد از این سیستم استفاده می‌کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید که تاکنون با ویژگی‌های فوق العاده وردپرس آشنا نشده اید بهتر است این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید تا اطلاعات کافی در این زمینه بدست بیاورید.

سیستم وردپرس یک سیستم متن باز و دارای افزونه‌های متعدد

یکی از برترین ویژگی‌ها و شاید بتوان گفت برترین ویژگی سیستم وردپرس این است که دارای تعداد بسیار توسعه دهنده می‌باشد، از آنجایی که سیستم وردپرس یک سیستم اپن سورس یا متن باز می‌باشد هر کسی از هر جای دنیا می‌تواند در آن تغییرات مفیدی ایجاد کند که همین عامل باعث شده است که در طی 12 سال این سیستم بتواند پیشرفت‌های بسیار زیادی کند. از آن جایی که هر کسی از هر جای دنیا می‌تواند پکیج‌ها و افزونه‌های زیادی را برای این سیستم طراحی کند وردپرس دارای افزونه‌های بسیار زیادی می‌باشد که کار را برای کاربران این سیستم راحت‌تر کرده اند و کاربران این سیستم خیلی زود می‌توانند خواسته‌های خود را توسط این افزونه‌های متنوع انجام دهند.

 سیستم وردپرس

قابلیت شخصی سازی فوق العاده سیستم وردپرس

یکی دیگر از مزیت‌ها و ویژگی‌های سیستم وردپرس این است که خیلی راحت می‌توانید آن را شخصی سازی کنید، در واقع همین عامل است که باعث شده است وب سایت‌های بسیار زیادی و متنوعی برای به وسیله وردپرس ساخته شود. بسیاری از افراد دوست دارند با یک محیط کار کنند که خوی بیشتری به آن داشته باشند و در صورتی که در چنین محیطی کار کنند بازدهی آن‌ها چند برابر می‌شود خوشبختانه سیستم وردپرس این امکان را برای شما فراهم کرده است که آن را به صورت دلخواه برای خود شخصی سازی کنید و وب سایت هایی فوق العاده جالب و زیبا را طراحی کنید.

 سیستم وردپرس

قابلیت استفاده برای همه

مزیت بسیار بزرگی که این سیستم دارا می‌باشد این است که تمامی افراد حتی کسانی که هیچ علمی در زمینه کدزنی ندارند و توسعه دهنده نیستند نیز می‌توانند با استفاده از سیستم وردپرس اقدام به طراحی و مدیریت سایت کنند، این ویژگی باعث شده است که افراد بسیار زیادی از سر تا سر دنیا به استفاده کردن از سیستم وردپرس برای طراحی سایت روی بیاورند. از آن جایی که این امکان در بسیاری از Cms‌ها وجود ندارد به همین دلیل جامعه کاربران آن‌ها بسیار محدودتر از جامعه کاربران وردپرس می‌باشد چرا که آنها فقط دارای کاربرانی هستند که در زمینه کدزنی و تخصص دارند ولی سیستم وردپرس به گونه ای طراحی شده است که هر کسی به راحتی و فقط با دسترسی داشتن به اینترنت می‌تواند اقدام به طراحی سایت کند.

 سیستم وردپرس

هزینه‌های بسیار کم سیستم وردپرس

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود تا سیستم وردپرس در میان برترین سیستم‌های Cms در دنیا قرار بگیرد این است که هزینه‌های این سیستم بسیار پایین می‌باشد و به همین علت افراد بسیار زیادی در سر تا سر دنیا از این سیستم استفاده می‌کنند. بسیاری از Cms هایی که امروزه وجود دارند برای استفاده از آن‌ها و طراحی سایت به وسیله آن‌ها باید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کرد ولی سیستم وردپرس به گونه ای طراحی شده است که افراد بتوانند با کمترین هزینه اقدام به طراحی سایت کنند.

مدیریت  راحت تر

مزیت بسیار بزرگ دیگری که سیستم وردپرس دارا می‌باشد این است که این سیستم مدیریت بسیار راحت‌تری را برای شما فراهم می‌کند که به این وسیله می‌توانید خیلی راحت وب سایت خود را مدیریت کنید. شاید بتوان یکی از مهمترین عواملی که باعث شده است سیستم وردپرس در میان برترین Cms‌های دنیا قرار بگیرد را این مورد دانست که کاربران این سیستم مدیریت محتوا می‌توانند به راحتی وب سایت خود را هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق موبایل مدیریت کنند که این امکان در بسیاری دیگر از Cms‌ها وجود ندارد به همین علت است که طرفداران سیستم مدیریت محتوا وردپرس بسیار بیشتر از سایرین است.

 سیستم وردپرس

ارتباط بهتر با شبکه‌های اجتماعی

بی شک ارتباط با سایر شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد وب سایت شما داشته باشد، هرچه وب سایت شما بیشتر و بهتر با سایر شبکه‌های اجتماعی در ارتباط باشد کاربران شما بیشتر می‌شوند و در نتیجه وب سایت شما موفق‌تر می‌شود. یکی از بزرگترین مزیت‌های سیستم وردپرس این است که این سیستم به وسیله افزونه‌های متعددی که دارا می‌باشد موفق شده است که با بسیاری از شبکه‌های اجتماعی معروف در دنیا ارتباط برقرار کند و کاربران این شبکه‌ها را از تغییراتی که در وب سایت شما ایجاد می‌شود با خبر کند. چند مورد از شبکه‌های اجتماعی که سیستم وردپرس به وسیله افزونه‌ها می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند عبارت اند از توییتر، یوتیوب و فیس بوک.

 سیستم وردپرس

امنیت بالای سیستم وردپرس

ویژگی دیگری که باعث می‌شود تا سیستم وردپرس در میان بهترین Cms‌های دنیا قرار بگیرد امنیت فوق العاده بالای این سیستم می‌باشد، امنیت بالای سیستم وردپرس بیشتر به دلیل متن باز بودن کد آن می‌باشد چرا که علاوه بر برنامه نویس‌های خود تیم وردپرس برنامه نویس‌های بسیار زیادی در سر تا سر دنیا بر روی امنیت این سیستم کار می‌کنند و کدهای خود را تحت عنوان افزونه‌های وردپرسی به اشتراک می‌گذارند، همین عامل باعث می‌شود تا سیستم وردپرس روز به روز امن‌تر شود.

 سیستم وردپرس

سئو فوق العاده سیستم وردپرس

آخرین ویژگی که باعث می‌شود تا سیستم وردپرس در میان بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا یا همان Cms‌ها قرار گیرد سئو فوق العاده این سیستم می‌باشد که توسط افزونه‌های بسیار قوی برای سیستم وردپرس ایجاد شده است. همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین ویژگی‌ها برای یک سایت قوی سئوی قوی آن است که در لیست موتور‌های جست و جو در رتبه خوبی قرار گیرد که این کار با استفاده کردن از وردپرس امکان پذیر می‌شود.

 
ارسال دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه ها رو می خونیم و پاسخ میدیم
اولین بودن همیشه جذابه، همین الان اولین دیدگاه رو ثبت کن: