معرفی کتاب HTML & CSS Design and Build Websites

کتاب HTML & CSS Design and Build Websites یکی از منابع معتبری است که برای افراد مبتدی علاقه‌مند به یادگیری طراحی سایت توصیه می‌شود. در عصر کنونی، داشتن یک وب سایت برای هر فرد و هر کسب و کاری ضروری است. به همین دلیل، روز به روز تعداد افراد بیشتری به یادگیری طراحی سایت علاقه‌مند می‌شوند. در ادامه با معرفی کتاب HTML & CSS Design and Build Websites، با سایت آموزش برنامه نویسی سون لرن همراه باشید.

چرا باید کتاب آموزش HTML و CSS را مطالعه کنیم؟

برای شروع به طراحی و ساخت یک وب سایت، ابتدا باید بخش فرانت اند (بخش رابط کاربری که برای کاربران قابل مشاهده است) و بخش بک اند (هسته اصلی سایت که برای کابران قابل مشاهده نیست) سایت را طراحی و کدنویسی کنیم. در ساخت تمامی سایت‌ها از HTML و CSS استفاده می‌شود اما در اکثر وب سایت‌های پویا، معمولا از زبان‌های دیگری همچون JavaScript، PHP، MySQL نیز در کنار HTML و CSS استفاده می‌شود. بنابراین اولین مرحله برای یادگیری طراحی سایت، آموزش HTML و CSS است.

کتاب HTML & CSS Design and Build Websites نوشته‌ی Jon Duckett دارای ساختاری منحصر به فرد است که با استفاده از تصاویر رنگی مختلف، موضوعات را به روشی ساده و جذاب به شما توضیح می‌دهد. این کتاب آموزشی، کتابی است که از انتخاب، مطالعه و سپس مراجعه به آن لذت خواهید برد.

کتاب طراحی سایت با HTML و CSS برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که قصد دارند طراحی و ساخت یک وب سایت را از صفر یاد بگیرند.

افرادی که در حال حاضر مالک وب سایت هستند. وب سایت آن‌ها ممکن است با یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، نرم افزار بلاگ یا یک پلتفرم فروشگاهی ساخته شده باشد و آن‌ها بخواهند کنترل بیشتری بر روی طرح‌بندی و جذابیت بیشتر ظاهر صفحات خود داشته باشند. بنابراین یادگیری HTML و CSS برای این دسته از افراد ضروریست.

پس از یادگیری HTML و CSS چه چیزهایی یاد بگیریم؟

شما پس از یادگیری HTML و CSS با استفاده از کتاب HTML & CSS Design and Build Websites قادر خواهید بود ظاهر و یا رابط کاربری وب سایت استاتیک خود را طراحی کنید. اما این دو زبان برای ساخت و طراحی یک وب سایت پویا کافی نیستند و شما باید برای یادگیری PHP و MySQL نیز اقدام کنید. کتاب آموزش PHP و MySQL می‌تواند به شما کمک کند تا وب سایت‌های استاتیک خود را به وب سایت‌هایی پویا و دیتابیس محور تبدیل کنید.

اگر یادگیری برنامه نویسی و طراحی وب به صورت عملی و ویدئویی را بر مطالعه‌ی کتاب ترجیح می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم از دوره‌های متخصص سون لرن استفاده کنید.

اگر به یادگیری بیشتر در زمینه HTML ,CSS و طراحی وب علاقه مند هستی با شرکت در دوره متخصص طراحی وب، در کمتر از یکسال به یک طراح وب همه فن حریف تبدیل می‌شوی که آماده‌ی استخدام، دریافت پروژه و کسب درآمد هستی.

 
ارسال دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه ها رو می خونیم و پاسخ میدیم
اولین بودن همیشه جذابه، همین الان اولین دیدگاه رو ثبت کن: