۱.۲ میلیون تومان تخفیف تا ۵ خرداد

12 مورد از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان

یکی از کاربردی‌ترین و بهترین فریم ورک‌های زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت را بی شک می‌توان AngularJS دانست، ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان ابزارهای بسیار متنوعی هستند که قدرت این فریم ورک را به نمایش می‌گذارند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که علاقه دارید بیشتر با خصوصیات فریم ورک  AngularJS آشنا شویدT بهتر است این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید تا با 12 مورد از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان آشنا شوید.

ابزار و آی دی ئی Karma

بی شک یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان را می‌توان محیط برنامه نویسی Karma دانست، به وسیله این محیط برنامه نویسی می‌توانید کدهای خود را بر روی ابزارها و مرورگرهای واقعی تست کنید و از درستی آنها اطمینان حاصل کنید. یکی از مهمترین ویژگی‌های این ابزار این است که از خط دستور و ترمینال نیز پشتیبانی می‌کند، همینطور از دیگر ویژگی‌های فوق العاده این ابزار این است که می‌توانید ادغام‌های پیوسته را برای اتصالات سرور نیز بر روی آن انجام دهید که تمامی این ویژگی‌ها این ابزار را به یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان تبدیل کرده است.

ابزار web Storm

یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان را بی شک می‌توان ابزار WebStorm دانست، به وسیله این ابزار می‌توانید برنامه نویسی سمت کلاینت و سمت سرور را به راحتی انجام دهید. این آی دی ئی بیشتر برای توسعه دهندگان وب طراحی شده است که در آن می‌توانید از فریم ورک‌های مختلف نیز استفاده کنید که یکی از این فریم ورک‌ها فریم ورک AngularJS می‌باشد. یکی از مهمترین ویژگی‌های این ابزار این است که می‌توانید برای پلتفرم‌های مختلفی از جمله وب، دسکتاپ , موبایل برنامه نویسی کنید.

آی دی ئی Jusmine

این آی دی ئی نیز یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان می باشد که می‌توانید از آن نیز برای کار با فریم ورک AngularJS استفاده کنید. این ابزار در واقع یک فریم ورک برای تست برنامه هایی است که با جاوا اسکریپت نوشته شده اند ولی شما با استفاده از این فریم ورک می‌توانید با فریم ورک AngularJS نیز کار کنید. یکی از بهترین ویژگی‌های استفاده از این ابزار این است که از spy‌های بسیار معروف برای تست قوی نرم افزارها استفاده می‌کند، این ویژگی باعث شده است که ابزار jasmine تبدیل به یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان شود.

ابزار mocha

این ابزار نیز یکی از ابزارهایی است که برای تست اپلیکیشن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، ویژگی بسیار مهم این ابزار که آن را به یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان تبدیل کرده است این است که تست‌های آن به صورت سریال انجام می‌شود و همین عامل باعث دقیق‌تر شدن تست‌ها می‌شود.

ابزار Protractor

یکی دیگر از ابزارهایی که جزو بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان میباشد ابزار Protector است که در واقع این ابزار یک فریم ورک است که برای اپلیکیشن‌ها و وب سایت هایی که به وسیله AngularJS طراحی شده اند استفاده می‌شود. از ویژگی‌های بسیار مهم این ابزار که آن را به یکی از ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان تبدیل کرده است تعامل بیشتر این ابزار با کاربران است که نتیجه رابط کاربری بهتر وب سایت شما است.

ابزار ng-inspector

این ابزار نیز از دیگر ابزارهایی است که می‌توانید برای کار کردن با فریم ورک AngularJS از آن استفاده کنید، از ویژگی‌های فوق العاده این ابزار که باعث شده است به یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان تبدیل شود این است که نتیجه کدهایی که شما می‌نویسید به فاصله بسیار کوتاهی که تقریبا می‌توان آن را نادیده گفت در مرورگر شما به روزرسانی می‌شود.

ابزار Angular Batarang

این ابزار که بسیاری از افراد آن را یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان می دانند در واقع یک افزونه مرورگر کروم  است که ویژگی‌های بسیار زیادی را دارا می‌باشد و ابزارهای بسیار زیادی را دارد که از آن می‌توانید برای دیباگ کردن برنامه‌های خود نیز استفاده کنید.

ابزار Djangular

این ابزار نیز یکی دیگر از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان می باشد که به وسیله آن می‌توانید از فریم ورک AngularJS استفاده کنید. این اپلیکیشن دارای یک ویژگی فوق العاده می‌باشد و آن این است که به جای ساخت یک اپلیکیشن می‌توانید چندین مورد از اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود را تهیه کنید. از دیگر ویژگی‌های فوق العاده این ابزار پشتیبانی از ماژول هایی همچون  sign up و login می‌باشد.

Generator Angular

این ابزار نیز یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان است که ویژگی‌های فوق العاده ای را دارا است. این ابزار در واقع یک ژنراتور متن استاندارد برای استفاده در فریم ورک AngularJS است. از ویژگی‌های فوق العاده این ابزار می‌توان به تنظیمات اولیه بسیار راحت آن و همین طور پیاده سازی خودکار AngularJS، Filter، Service  اشاره کرد که این ابزار را به یک ابزار فوق العاده قوی تبدیل کرده است که کاربران بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند.

ابزار RectAngular

این ابزار نیز جزو بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان است، از ویژگی‌های فوق العاده آن، که باعث شده است تبدیل به یکی از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان شود این است که قادر است request‌های HTTP server را به راحتی پیاده سازی کند، از جمله این request‌ها می‌توان به مواردی از قبیل DELETE، POST، GET اشاره کرد.

Angular UI

یکی دیگر از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان ابزار Angular Ui است، این ابزار یک ابزار فوق العاده است که دارای ویژگی‌های بسیار زیادی می‌باشد، همان طور که از نامش پیدا است یکی از مهمترین ویژگی‌های این محصول را می‌توان در ساختار گرافیکی و رابط کاربری فوق العاده این ابزار دانست که باعث می‌شود تبدیل به یکی از قدرتمندترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان شود.

عکس 11

ابزار Angular Deckgrig

آخرین مورد از بهترین ابزارهای AngularJS برای توسعه دهندگان این ابزار است که دارای ویژگی‌های فوق العاده ای می‌باشد، از بهترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به ساختار گریدی و جدولی این ابزار اشاره کرد که کار را برای طراحان سایتی که از فریم ورک AngularJS استفاده می‌کنند راحت‌تر کرده است.

 
ارسال دیدگاه
ما همه سوالات و دیدگاه ها رو می خونیم و پاسخ میدیم
اولین بودن همیشه جذابه، همین الان اولین دیدگاه رو ثبت کن: